Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez lehet a terhességtől?

Ez lehet a terhességtől?

Figyelt kérdés
tegnap strandolni voltam orvosi engedéllyel, ebéd gyanánt pedig a kedvencemet, bolognait vettem amit 5 neki futásra gyűrtem le. Ma egész nap hányok, van hasmenésem. A derekamban influenza szerű fájdalom van és ma még egy falatot nem tudtam enni
2015. júl. 26. 17:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez lehet terhesség. Meg gyomorontas is. Esetleg szalmonella a bolognaitol. Milyen az az influenza szerű fájdalom a derekba? ?? Nekem volt influenzám, amit úgy jellemeznék, hogy mindenhol fáj. Nem tudom ezt hogy lehet 1 helyen érezni.
2015. júl. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
párom is abból evett de nincs baja. influenza nekem olyan hogy derék izületeim fájnak este fele pedig a combom majd a vádlim reggel kutya bajom
2015. júl. 26. 18:35
 3/6 anonim ***** válasza:
Bolognaitól állandóan pukizni kell.. Nem annyira könnyű az. Ha 5x kellene nekifutnom, szerintem én is így érezném magam. Terhesen meg amúgy sem olyan jó az emésztés, bár a pocsék jelző talán jobb lenne rá, legalábbis nálam biztos.
2015. júl. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ma már nem hánytam de 10 percenként megyek hasmenéssel ami sárgás színű de a legutóbbi zöld volt :( És egész nap olyan híg mint a leves :(
2015. júl. 27. 09:59
 5/6 anonim ***** válasza:
sárga, zöld, akkor ez valami fertőzés lehet, menj el dokihoz, de vegyél elötte széntablettát be
2015. júl. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
dokim most nincs sajnos a helyettes meg rossz orvos. Elvileg epe dolog van. Vettem be széntabit nem mentem semmire sem. Az Immodium használt
2015. júl. 27. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!