Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Indított szülésetek hogy...

Indított szülésetek hogy alakult? Hogy indítottak? Mennyi idő lett?

Figyelt kérdés
2015. júl. 27. 15:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia..Reggel fél8 kor,oxitocinnnal inditottàk meg.4 órakor burkott repesztettek.7 20 perckor megszületett...
2015. júl. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Este 8-ra mentem be a kórházba, 11-ről kaptam oxit, 2 után burkot repesztettek és reggel 8 óra után pár perccel született meg.
2015. júl. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Két szóval tudok az első kérdésedre válaszolni: Rohadt sz@rul!


Este 11-kor feltettek egy ballont, az 3 órára szétrepedt, feltettek egy másikat, az reggel 6-ig bírta. Felraktak mégegyet, az délelött 11-ig volt bennem. Nem történt semmi, csak 2cm-re tágultam. Du. 3-kor burkot repesztettek. Este 6-kor oxitocinra raktak, és miután 8 órakkor sem történt semmi(se fájás, se görcs, se semmi, csak egy kis "alkoholos bódultság" érzés) így fél 9-kor megcsászároztak.

2015. júl. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Este 8-kor kaptam kúpot, másnap teggel 5.45-kor volt burokrepesztés. Azután bekötötték az oxitocint. Szépen erősödtek a fájások, de nem tágultam. Kb. fél ketttőkor úgy volt, hogy max du. 4-ig várunk azután visznek a műtőbe császározni. Kb fél 3 körül elkezdtem tágulni, fél óra múlva jöttek a tolófájások. 15.55-kor született meg a fiam.41+3 napra indítottak. Indított szülésed lesz?
2015. júl. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
szerdán indítanak ha addig nem történik semmi , nem úgy néz ki amúgy. El vagyok keseredve nagyon... 40+5
2015. júl. 27. 16:22
 6/8 anonim ***** válasza:

Ne keseredj el 😊

Este 10-kor kaptam a Prostint, hajnali 4.40-re meglett a fiam, ejfeltol voltak fajasok.

Mondtam a gyereknek, h huzzunk bele, nagyon fog fajni, ha reggelre nem indul be. Szot fogadott.😊

2015. júl. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Pont ennyi idős terhes voltam, amikor indították. Fél 12 körül kaptam oxitocint, órákig csak enyhe derékfájást éreztem. Utána jöttek rendes fájások, de kibírható volt. (Burkot pár óra után repesztettek.) A kitolás nem volt egyszerű, sokadikra sikerült, fél 9-kor született meg a lányom. De összességében azt mondhatom, hogy nem volt nehéz szülés, végig meg tudtam őrizni a lélekjelenlétemet.
2015. júl. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hogyan alakult a szülésed?
2015. aug. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!