Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Harom ev utan sikerult teherbe...

Harom ev utan sikerult teherbe esnem de? . Lentebb

Figyelt kérdés

Vegre sikerult 5 hetes vagyok.de semi tunetem nincs ahoz kepest hogy 3 evel ezelott voltam mar terhes de elveteltem es muvi lett a befelyezes :( es akor nagyon rosszul voltam a terhesseg minden tunete meg volt.

De most csak regelente van hohullamaim melegem van es kicsi emelyges es a melleim sem feszulnek csak viszketnek gyakran mellbimbom.tudom halat kene adnom de?? En arra gondolok hogy sok ido telt el es eroseb lett a szervezetem es most nem erzem ugy meg a terheseget? Vagy nem jol gondolo??????


2015. júl. 27. 18:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem egészen gondolod jól. :)

Nem függ ez a szervezet erősségétől, viszont lehet más minden terhesség, emiatt ne aggódj.

2015. júl. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Minden terhesség más. Rád fért egy kis szerencse már ;) élvezd minden percét és ne aggódj semmin sem! Gratulálok!
2015. júl. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Először is gratulálok, szorítok, hogy minden rendben legyen, 3 év után ez valóban jó hír!:)

És ahány baba, annyi terhesség, szóval ne agyalj ezen. Amúgy nekem ennyi idős terhesen a mellfeszülést leszámítva annyi tünetem volt, hogy nem jött meg a menzeszem. A java inkább a 7. héttől jött, mint hányinger, hányás, émelygés és társai, az viszont szinte az egész terhességemet végig kísérte.

Szóval ami késik, nem múlik, de ha az égvilágon semmilyen terhességi tüneted nem lenne, az is normális lenne!:)

2015. júl. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Nekem pl. a 6-7. héttől feszült csak a mellem, addig csak bizsergett a másodiknál.
2015. júl. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Gratulálok! :)

5 hetesen semmi tünetem nem volt még. Tünet miatt nem is szabad aggódni. 9 hetesen elmúlt minden tünetem, én annak is örültem. Más pedig aggódik miatta... nem szabad. :)

2015. júl. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Orulok hogy irtatok! En azt gondoltam most eroseb vagyok .

Azert itt olvasgattam hogy masoknak menyi tunetei vanak.,en is erre szamitottam meg vartam is es csak mell bizsergesem van es viszket.ezt hallotam mar regeben egyszer hogy minden terheseg mas,de nem gondoltam volna.

Koszonom a gratulaciot.

2015. júl. 27. 18:47
 7/7 anonim ***** válasza:

5 hetesen nekem még a teszt sem mutatta ki a babát. Szóval nyugi! Az egész terhességem alatt csak az epefolyadék mennyiségem nőtt meg a reggeli órákban amitól hetente egyszer hánytam egy isteneset a szülésig, de más tünetem nem volt. Nem voltam kívános, nem voltam hányingeres, semmi tűnetem nem volt.

Most van egy 3,5 hónapos fiam, és egészséges.


Ne izgulj, normális ami veled van!

2015. júl. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!