Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti mennyire hisztel abban,...

Ti mennyire hisztel abban, hogy terhesség előtt csak a has nő akkor fiú lesz?

Figyelt kérdés
Üdv. 18 hetes terhes vagyok még két hét és megtudok mindent.Eddig mindenki azt mondta lányom lesz és az egész család lányt szeretne viszont ma mondták nekem,hogy csak a hasam nő ezért valószinűleg fiam lesz. Mi a véleményetek??
2015. júl. 27. 18:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Terhesség ELŐTT?
2015. júl. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

gondolom terhesség "alatt" akart lenni :)


Nekem csak a hasam nőtt, keveset híztam, az mind a pocim volt, mindenem vékony maradt amúgy. Két lányom van. :)

2015. júl. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen bocsánat elírtam:-)
2015. júl. 27. 18:52
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez inkább a hízás mértékétől függ. Ha valaki nem hízik sokat akkor nem is fog nőni a feneke meg combja, csak a hasa. Aki meg felszed 20-25 kilót nem csak hasra fog nőni. Ez pedig nem függ nemtol.
2015. júl. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egyébként én nem hiztam olyan sokat de mégis látom a combomon, pedig fiút várok. :)
2015. júl. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem kisfiam lesz, előre nő a hasam, jó nagy is, 14 kgnál járok és csak a hasam nő. Azért.nrm hiszek benne mert anyukám is ugyanilyen volt, ő 20 kgt hízott hatalmas hasa volt de csak hasa, és két lánya van. Mindemellett semmi rosszulléte nem volt se ne se nekem. Szerintem a genetikának több köze van hozzá, én abban hiszek.
2015. júl. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
erre van egy jó sztorim: olyan 37-38 hetes lehettem,tudtuk,hogy lányunk lesz. Nagymamám egyszer csak elém állt,és közölte,hogy az már biztos nem,hátulról nem is látszik,és különben is hegyes a hasam,az orvosok elnézték valamit,nekem fiam lesz...annyira meg volt győződve az igazáról,hogy öröm volt nézni..:D Természetesen lányunk született...:D
2015. júl. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem is csak a hasam nőtt, lányom lett. De ettől függetlenül is azt mondom, hogy semmi összefüggés nincs, csak valami nép babona lehet.
2015. júl. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem csak a hasam nött. Lányom született.:-)
2015. júl. 28. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!