Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Menstruacio utan 3 nappal...

Menstruacio utan 3 nappal teherbe lehet esni? Ha dec 27 -en jott meg es tartott 3 napot, es januar 1 en elelvezett a ferjem akkor terhes maradhatok vagy sem? Mennyi az eselye?

Figyelt kérdés

2015. jan. 1. 12:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
2015. jan. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Terhes akkor maradhatsz (a szülésig), ha teherbe esel és nem veteted el!


Egyébként meg rövid ciklusnál jó eséllyel, egyébként meg kicsi eséllyel, de nem nullával eshetsz teherbe ilyen időszakban.

2015. jan. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Miért kell 12 órán belül 2x feltenni ugyanazt a kérdést??????
2015. jan. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

3,

mert egy hülye tiniről van szó, aki úgy bebszott szilveszterkor, hogy védekezés nélkül széttette a lábát és most meg már parázik


Az első kérdéséből ez tisztán lejött, azóta mentegeti a helyzetet azzal, hogy 1) szeretnének gyereket, 2) nem megesett tinilány, hanem férjezett asszony...

2015. jan. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
oszinten szeretnenk babat azert es tenyleg ferjezett no vagyok ... nem gond aki nem akar nem valaszol es kesz . !!!!!!! nem voltam reszeg egyaltalan . . . . nem kell valaszoljatok
2015. jan. 1. 13:07
 6/10 anonim ***** válasza:

terhes akkor maradhatsz ha nem veteted el és nem vetélsz el és persze teherbe esel.

teherbe meg bármikor eshetsz kis eséllyel, de középidőben nagyobb eséllyel

2015. jan. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
31 napos ciklussal mensi utáni első napon fogant a pocaklakpocaklakóm!
2015. jan. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én sem értem miért teszed fel ennyiszer a kérdést.


Igen, lehetsz terhes de.nagxon kicsi az esély, peteéréskor a legjobb időzítéssl is csak 20% az esélyetek, igy meg elég kevés. Ha akartok babát legyetek együtt sokszor és valószínűleg pár hónapon belül sikerül. Nem értem miért nem felel meg ez a válasz neked vagy mi mást vársz. Lehetsz, de nagyon kicsi az esélye. Hány êves vsgy amugy?

2015. jan. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
utolso koszi a valaszt , te erthetoen megirtad . most mar ertem ! koszi
2015. jan. 1. 14:28
 10/10 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Örülök hogy segítettem:) Szerintem érdemes hőgörbé vezetned, abból fogod látni milyen a ciklusod, nekem sokat segített, a fertilityfriend oldalt nagyon ajánlom.Abból kiderül van-e és mikor van ovulációd. Ha van qkkor is lehet beletelik pár hónapba mire sikerül, ne ess kétsêgbe ha nem leszel terhes rögtön. Mi hoztuk 4 hónapos átlagot, de ez lehet egy év is, az is normális még.
2015. jan. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!