Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Azonos nemű gyerekeknél...

Azonos nemű gyerekeknél ugyanolyanok a terhességi tünetek?

Figyelt kérdés

Többgyerekes anyukák véleményét kérem, ahol van azonos nemű gyerek. Az azonos nemű gyerekekkel ugyanolyan terhességi tüneteid voltak?

Van egy lányom és egy fiam; hármaska úton van; ugyanolyan terheségi tüneteim vannak, mint a lányommal: vagyis semmi nincs... Fiammal az első pillanattól hánytam; most semmi. Szeretném kideríteni, mennyi az esélye, hogy újra lányt várok. :)


2015. júl. 28. 14:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Két lányom és egy fiam van, mindháromszor másmilyenek voltak a tünetek, az első lányt viseltem legjobban, a második lányt legrosszabbul.
2015. júl. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem két lányom van, egyiknél sem volt semmilyen tünetem.
2015. júl. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
74%
Nem. Két fiam van. Az egyiket meg sem éreztem :), végig dolgoztam. A másodiknál végig rosszul voltam, nem tudtam volna dolgozni, sokszor a nagynak is magyarázni kellett, hogy most anya fekve játszik vele, mert nem tud felkelni.
2015. júl. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szervezetfüggő,és még lehet korfüggő is.

Nekem 2 lányom és 2 fiam van.A lányoknál az égvilágon semmi panasz nem volt,a fiúknál borzasztó erős hányinger úgy a 10-12. hétig.

2015. júl. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!