Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hasmenés terhesség 12 hetében...

Hasmenés terhesség 12 hetében veszélyes lehet a babára?

Figyelt kérdés
12 hetes kismama vagyok éjfél óta megy a hasam lázam egyenlőre még nincs remélem nem is lesz. Veszélyes a babára nézve vagy nem a hasmenés. Lopediumot ilyenkor nem Lehet szedni aszt tudom. Mitt lehet helyette beveni. Vagy mi a tanácsotok??
2015. júl. 29. 09:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Attól függ, mitől van a hasmenés. Virus káros lehet rá, de egy gyomorrontas nem. Szentablettat lehet szedni, de jobb, ha hagyod és nem veszel be semmit, akkor kitisztul a szervezeted. Ha aggódsz, hívd fel az orvosod.
2015. júl. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó az Mirella K nekd meg anyut a privátban írt levedre hogy szegyelheted magad hogy más magzatának a halálát kívánod. Undorító egy ember lehetsz csaj tudod isten lát. Es hal csak ne hogy egyszer te járj igy.
2015. júl. 29. 10:06
 3/9 anonim ***** válasza:

Ez bárkivel előfordulhat.

Amit tanácsolni tudok, hogy most mindenképpen diétázz. Ropi, háztartási keksz, főtt krumpli, párolt rizs, pirítós. Ezeket fogyaszd. A tejet és annak bármilyen formáját hanyagold, ugyanis az fokozza a hasmenést. Probiotikumot szerintem kismamaként is lehet szedni, de kérdezd meg a patikában és ha lehet, akkor szedd azt. És igyál sok folyadékot és akkor semmi probléma nem lesz.

Amennyiben 3 nap után se múlna el, vagy nagyon eldurvulna ezek ellenére is, akkor viszont mindenképpen fordulj orvoshoz!

2015. júl. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen remélem holnap már jobban leszek. Sajnos a föld vannak ilyen emberek.csak aszt kivanom neki amitő nekem privátban kar hogy nem engete ide bemásolni az egesz uzijet. Na de mindegy az a lenyeg hogy hla babával meg velem minden Rendben legyen. Köszönöm a válaszokat akik edig segítettek tanácsal.
2015. júl. 29. 10:28
 5/9 anonim ***** válasza:
23%
Bakker ennyi helyesírási hibát. Aszt... pffff és még én vagyok a paraszt.
2015. júl. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
52%
Könyörgöm, nem mindenki tud helyesen írni. Mi van, ha a kérdező nem magyar és sosem tanult magyar nyelvtant? Érthető volt a kérdése, teljesen felesleges volt megjegyzést tenni rá, nem kapcsolódott a témához. Értelmes ember pedig nem használja az f-fel kezdődő szót, ahogy a taknyos, okadik, és hasonlók se valók. Feleslegesen írtál
2015. júl. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a kérdező nem tud helyesen írni (mondjuk ez engem nem zavar, ettől nem szoktam lenézni senkit), de emberileg százszor magasabb szinten van, mint te!
2015. júl. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Bocs zöld kezet akartam nem a keket
2015. júl. 29. 10:34
 9/9 anonim ***** válasza:
Persze, ha valaki tudná értelmezni az első válaszom, akkor rájönne hogy írtam választ is. És semmi sértőt nem írtam akkor még. Csakhát a töéletesen helyesíró kérdezőcske bunkózott le először. Ezért visszaszóltam. Ennyi :)
2015. júl. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!