Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismama vagyok 2gyerekkel és...

Kismama vagyok 2gyerekkel és egy folyton dolgozó élettárssal, volt így valaki?

Figyelt kérdés
2015. júl. 29. 11:28
 1/5 A kérdező kommentje:
Az lemaradt,h.depresszióhoz közeledek
2015. júl. 29. 11:29
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, én is így vagyok. 3,4 éves és 21 hónapos mellett 34 hetes vagyok. Tegnap egész nap jóslóim voltak, így csak feküdni tudtam. Segítségem nincs, idegileg nehezen bírom. Férjem szinte minden hétvégén dolgozik, ha hazajön délután, akkor is dolgozik. Nagyon durva. Teljesen a kiborulás határán vagyok én is.
2015. júl. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sógornőm volt/van így, 3 gyerkőce van, 3 éves, 2 éves és most egy 6 hós, neki is a férje dolgozott estig mindig, mikor a legkisebbet várta nehezen viselte, de hébe hóba volt segítsége, szomszéd néni, vagy anyuja, nem egyszerű de túl leszel rajta, és könnyebb lesz, ő is mondta voltak nehéz pillanatok, de jó dolgok miatt megéri és ki lehet bírni :)


Fel a fejjel lásd a jó oldalát :)

Most nehéz később könnyebb lesz, nem igazán értem miért jó sokaknak ilyen kis korkülönbséggel ráadásul 3 gyerkőcöt vállalni, és utána meg aggódni és nem örülni és stresszelni, én, hogy sógornőmnél látom hogy működik ez nem tudnám elvállalni. De ti anyukák ügyesek vagytok és meglepően jól tudjátok kezelni a kezdeti nehézségek ellenére is :) Én is örülnék, ha gyorsan túl lennék két terhességen is, de valahogy logikusan végiggondolva nekem szükségem lesz a nagyobb korkülönbségre 3-4-5 év. Persze, ha másképp hozza a sors, hát elfogadom :)


Kitartás, ha tudsz kérj segítséget, napi egy két óra is segítség, bár gondolom nemsokára ovi a nagyobbnak :)

2015. júl. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia.Velem is hasonló a helyzet.2 gyerkôc itthon most vagyok 12 hetes kismama a 3.al.Fèrjem állandóan dolgozik szinte minden szombat vasárnap is.Segîtsègem semmi.Annyiból aggasztóbb a helyzetem hogy tegnap Uhon a babucim mellett találtak egy hematómat az orvos szigorú ágygyugalmat írt elő ami 2 gyerkőc mellett egyedül pont megvalósithato.Igy hát pihizik mikor tudok az főleg este van mikor már alszanak.Szabit fèrjem nem vett ki hiába kèrtem ami elèg rosszul esett de ez van .Fel a fejjel túl fogjuk èlni :) Főleg ha megszületnek a kicsik el is felejtsük ezeket a rosszabb napokat.Vagyis bízok benne erősen ;)
2015. júl. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
2kislànyom van 6 és 3 évesek.Szeretem őket de sajnos mostanàban amióta nincs ovi-bölcsi nagyon nehezen bírom,feszült vagyok.Főleg h.nehezen bírom màr ezt a babàt az elejétől fogva nem tudok menni velük ide-oda csak egész nap itthon vagyunk :( hamar elfàradok elalszom kimerülök és kezdem magam emiatt utâlni.Azt tudni kell h.mindig pörögtem nem voltam az a lusta típus most meg...
2015. júl. 29. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!