Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, volt nektek hasonló...

Kismamák, volt nektek hasonló rémálmotok?

Figyelt kérdés

a terhesség nagy öröm számunkra, 9 hónapot vártuk már Őt!:) az elején nem mertük beleélni magunkat, de 12 heti uh-n, és kombinált teszten is minden rendben volt, így már kezdtünk örülni.

Azóta sincs semmi gond, azt leszámítva hogy vashiányos voltam, és szednem kell vasat, és kicsit magas a cukrom, így most diétázok. de ez a legkevesebb a baba jól van, sokat mocorog!

27. hétben vagyok, és most már 1 hónapja heti rendszerességgel azt álmodom hogy elkezdek erősen vérezni, és nagyon megijedünk párommal, rohanunk a kórházba...

és hogy mindig kérdéses hogy megmarad-e a kicsi :(

egy ilyen álom után jó felébredni, de fáradtabb vagyok mint elalvás előtt, le vagyok izzadva, és zihálok.

Soha nem véreztem a terhesség alatt, nem barnáztam..mégis hetente legalább egyszer ezt álmodom, és annyira rossz!



2015. júl. 29. 12:07
 1/4 anonim ***** válasza:

22 hetesen azt álmodtam, hogy nyílik a mehszaj és nem sokkal később el is ment a babám. Ezután napokig féltem tőle pedig tudtam, hogy csak egy álom volt.

30 hetes korom óta meg annyi hülyeséget almodok, hogy nem igaz. 3x született meg a fiam egy hét almodasa alapján. Egyszer koraszülött volt és nagyon picike én meg olyan ügyetlen voltam, hogy nem tudtam megfogni.

Kb két napja meg azt álmodtam, hogy képes voltam itthon magára hagyni a pici babát. :( én talán tényleg félek tőle egy picit hogy nem leszek jó anyja a fiamnak de azért ilyeneket álmodni...

2015. júl. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

jaj én is megszültem már szegénykémet nem egyszer álmomba.

Én akkor rendszerint leejtem, és kicsúszik a kezemből..

Szóval nagyon rossz az ilyen álom..

Már nem egyszer álmodtam ezt hogy leejtem a babámat, vagy más babát ( rokon kisbabát)

Nekünk is kisfiúnk lesz egyébként:) nem hiszem hogy ezektől az álmoktól múlana ki milyen anyuka lesz :)

2015. júl. 29. 12:29
 3/4 anonim ***** válasza:
A terhesség közepétől mindig rémálmaim voltak, szinte mindennap, már a végén féltem elaludni annyira rosszak voltak az éjjelek, ilyenkor felkeltem és órákig nem mertem/tudtam visszaaludni.
2015. júl. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én ma is, meg a múlt héten is azt álmodtam, hogy bemegyek szülni, de ott akad el mindig a dolog, hogy adminisztralunk. Tehát leszid az orvos, hogy hol a terhesgondozasi kiskonyv, a szülésznő közben sürget, hogy már rég vajudnom kéne, még betolnak vizsgalatra, ahol egy orahosszat fexem a betegagyon meztelenül, de nem kerülök sorra, miközben a férjem egyszerűen ott sincs ... Sztem ne tulajdonits ezeknek nagy jelentőségét, csak a félelem kivetülése. Én bevéreztem, de sosem álmodtam róla!
2015. júl. 30. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!