Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan tudnám magam a kórházba...

Hogyan tudnám magam a kórházba befektetni? Nagyon fáradt vagyok, kicsit pihenni szeretnék.

Figyelt kérdés
A gond az, hogy a pàrom unokahúgai folyton nàlunk vannak és én nehezen bìrom az ezzel jàró zsivalyt. Mit mondjak az orvosnak, hogy kórhàzba fektessen legalàbb egy hétre?
2015. júl. 29. 13:07
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
81%
Külön szoba, ajtó becsuk és kész, nem mész ki. Aztán üvöltözzenek a beteg rokon felett, ha ez a szórakozásuk. Nem a te felelősséged. Vagy menj el otthonról sétálni, könyvtárba, ott csend van. Vagy kikapcsolódni moziba, étterembe.
2015. júl. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
90%
A kórházban 5kor jön a nővér az injekcióval, gyógyszerrel, 7 kor nővérvizit, aztán jönnek a lepedőt, hálóinget cserélni, fél 8kor orvosvizit, aztán hozzák a reggelit, utána jön a takarítónő. Délben hozzák az ebédet, 1-kor jönnek a tálcákért, estig meg látogatók és a szobatárs(ak) látogatói. Te milyne pihenésre gondolsz? Én 10 napot voltam bent, a fáradságtól alig láttam, mikor kijöttem.
2015. júl. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
47%
én csak 3 napot voltam bent...tiszta feludulés volt.. egyedul voltam a szobában, tévé, telefon volt, na meg wifi is :D eloszor reggel 7 kor jonnek be, az orvos be se jott, délelott egy kis takaritás, de arra fel ébredtem, délután is bejott egy novér..aludtam, ettem, ittam. válaszhato menuk vannak..eloétellel, desszerttel..névre szolo -jo étvágyat kivánunk- táblával :DD amikor látták, hogy elfogyott a viz az asztalomrol, akkor kérés nélkul már hozták is az eviant..mint valami luxus szálloda.. na jo, ez kulfoldon volt. otthon nem biztos, hogy annyira vágynék a korházba.. ahol még x fo van mellettem, akiket éjjel-nappal látohat valaki a rántott csirkeszárnyakkal...
2015. júl. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem inkább annak örülj hogy olyan a terhességed,hogy nem kell végig a kórházban lenned.

a kórházban biztos hogy nem fogsz tudni pihenni. ha annyira nehéz miért nem költözöl addig a szüleidhez?

de a legegyszerűbb megoldás beszélni a rokonokkal!

2015. júl. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
85%
Szerintetek mire való egy kórház? Eü dolgozóként mondom, hogy túlterhelés van. Akinek semmi baja, csak pihenni akar, az keressen magának egy szállodát, béreljen szobát és aludja ki magát! Komoly dolgokról beszélünk most, nem szórakozásról. Kórházba nem pihenni jár az ember, hanem gyógyulni! Ahogy a mentő sem taxi, a háziorvos sem tictac árus, és sorolhatnám. Nincsenek helyén kezelve a dolgok!
2015. júl. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
76%

ne az orvosoddal beszélj banyek, hanem neten keress szállodát! ha pihenni akarsz akkor oda menj, a kórházba azok mennek akik ápolásra szorulnak mert betegek!

arról nem is beszélve, hogy milyen indokkal vetetnéd fel magad? belgyógyászati? akkor összeszedhetsz jó kis betegségeket, amik mondjuk terhesen nem túl jól jönnek...

vagy nőgyógyászati? szerinted az újszülöttek mennyit alszanak? és tőlük te mennyit tudsz majd pihenni? :D

na de az állami kórház nem üdülő, nem vehetnek fel csak úgy, se kapacitás, se keret nincs rá, szóval menj szállodába

2015. júl. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem se akarj kórházba menni, az egy borzalom. (itthon)

Ők is megértőek lehetnének, főleg, hogy terhes vagy.

Hány éves a párod? Ha a testvérének már unokái vannak, ti meg most várjátok a gyereketeket?

Gondoskodjanak ők az anyósról, ti meg utazzatok el pihenni!

2015. júl. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
74%
Szüleidhez v egyéb rokonhoz nem tudsz elmenni látogatóba?Szülés után úgysem lesz időd ilyesmire.
2015. júl. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
84%

Mi van??? Menj szállodába b+, ha pihenni akarsz!

Ên épp kórházban vagyok, de csak az infúzió idejére, de amióta itt vagyok ordít mindig valaki,most épp egy gyerek...anyám ki vágyik erre önként?

2015. júl. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
76%
Én is csak azt tudom mondani, hogy ha pihikézni akarsz, akkor menj szállodába. A kórház nem erre való. Nem vagy beteg, semmi bajod, minek mennél kórházba?
2015. júl. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!