Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek 4 ds ultrahangra...

Szerintetek 4 ds ultrahangra érdemes menni 22 hetesen?

Figyelt kérdés
Jovőhéten szeretnék menni akkor töltöm a 22 hetet. Sokan mondják hogy várjak még..szerintetek? Meddig tart egy ilyen ultrahang és hogy zajlik?
2015. júl. 29. 15:23
 1/6 anonim ***** válasza:

én 16 hetesen voltam először, és hatalmas élmény volt, szerintem a 22. hét már bőőőven jó.

attól függ, hova mész, de kb. 30 perc, nézik a nemét, mérik is (ha nem sima babamozi), mutogatják, mi micsoda. adnak fotót, DVD-t.

kuponos oldalakon érdemes nézelődni, jó kis ajánlatokat lehet kifogni.

2015. júl. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én megbántam, hogy mindenképpen ki akartam várni a 25 hetes kort. 20-22 hetesen sokkal aktívabb volt a babám, 25 hetesen pedig végig takarta a pofiját, egyetlen jó kép sem készült róla, hiába próbáltuk mozgásra ösztönözni. Egy héttel kesobbre visszahívtak de újra sikertelen volt. Azt mondták ez azért ritka eset főleg ebben a korban de ez minket nem vigasztalt.

Talán most 32 hetesen még megpróbáljuk de 21 hetesen amikor szerettem volna elmenni, akkor kellett volna.. most már mindegy. De én itt senkinek nem írom, hogy várjon 4D-vel, az tuti.

2015. júl. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
éremes előtte csokit enni, vagy cukrosat, attól aktívabb lesz. nst-kre is úgy kell menni, hogy ébren legyen
2015. júl. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
En is 22 hetesen mentem es nagyon jo volt. Ilyenkor még akkorak h szinte az egesz testuk egyben belefer a kepbe, viszont mar eleg nagyok ahhoz h minden reszlet latszodjon. Mar 22 hetesen gyonyoruen latszottak a kislanyom vonasai es az is h ram hasonlit:)
2015. júl. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
22 hetesen voltunk, nagyon rosszul feküdt de így is szuper képek lettek. Volt dolga a szonográfusnak de becsületére váljék ügyes volt! Hatalmas élmény, teljesen kivehető arcmimika, totál úgy tartja a száját mint az apja amikor koncentrál. Extrém szuper! Menjetek el! Ne várjatok!
2015. júl. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Wiky93 ***** válasza:
Szerintem érdemes, én kb a 24-ik héten mehettem, mikor időpontot kértem mondták, hogy már nagy a baba reméljük belefér :) szóval nyugodtan menj..
2015. júl. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!