Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6. héttől kezdve mindennapos...

6. héttől kezdve mindennapos hányás? Többi lent

Figyelt kérdés
17 hetes vagyok és a 6. héttől kezdve gyakran hányok. Nem minden nap, de minden másnap vagy harmadnap. Most a 16. héttől szinte minden nap. Orvosom azzal vigasztalt, hogy Ő végighányta a terhességét. Ma már sírtam reggel az autóban, amikor megint teleraktam.... Valaki tud valami biztatót mondani, hogy mikor fog elmúlni?
2015. júl. 29. 15:39
 1/7 anonim ***** válasza:
41%

könnyű kajákat egyél

rengeteg vizet igyál


én úgy gonolom a szervezet tuja mire van szüksége, mire nem..nekem speciel a fűszeres, olajos kaják köszöntek mindig vissza..

2015. júl. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én a 18ik hétig hánytam mindennap,volt hgy naponta többször is, majd az orvos azt mondta,hogy hagyjam abba az e vitamint és megszűnt a hányás, lehet véletlen egybeesés,de a lényeg hogy nem hánytam tovább.
2015. júl. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Akkor lehet, hogy nekem az Elevittől van a hányásom? Azt szedem amióta tudom, hogy baba van.
2015. júl. 29. 16:35
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem a 20. hétig volt folyamatosan,de utána is előfordult még átlagban egyszer egy héten.Mindenki más.Valaki abszolút nem hány.mások meg vágig.
2015. júl. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

5-22. hétig végighánytam minden napszakot, mindennap! már a kórház kérdés is felmerült a 9-10 hét környékén, de szerencsére maradt bennem annyi, hogy nem kellett végül befeküdnöm.

Konkrétan az autóban csak előre tudtam ülni és akkor is minden indulás után 5 - 10 perccel hánytam...valahol az útszélén....

Nekem a szénsavas gyömbér jött be - kortyolgatva, és volt egy pár nap amikor az a fanyarízű gumicukor segített egy - ideig - óráig... bár tudtam hogy hányás lesz a vége...de legalább valameddig használt :D kitartást!!!!

2015. júl. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kérdező, próbáld meg mellőzni az elevitet vagy 2 napig és kiderül. Elevit és Gravida is okozott már ilyet pár kismaminál.

Nekem a gyomber tea vált be amúgy. Csodát nem tett de azért jobb lett tőle.

Eleinte b6-ot is próbáltam szedni, nekem viszont az nem használt.

2015. júl. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Elevitet gyorsan hagyd abba, ha terhes vitamint szeretnél szedni akkor ajánlom a Hipp Natalt, gyümölcsös, folyékony cucc, én soha nem voltam tőle rosszul!
2015. júl. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!