Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek fájt a melle a terhessé...

Akinek fájt a melle a terhesség idején, mikor kezdett el, és mikor múlt el a fájdalom? Vagy csak enyhült.

Figyelt kérdés
2015. júl. 29. 22:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem már az elejétől fájt aztán a végére úgy a 30hét környékére jobb lett.
2015. júl. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

5-6 hetes korom körül kezdett el fájni, már jó egy hete késett a menzim. 8 hetes korom után egyre jobb lett és kb 13 hetes koromra már alig éreztem. Minimálisan maradt érzékeny főleg a mellbimbó környéke és annyi.

Viszont félidő óta kb megint érzékenyebb lett néha, hol jobb, hogy rosszabb. Most perpill nem érzem.

31 hkm

2015. júl. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem már a pozitív teszt előtt nagyon fájt, feszült és egészen a 12. hétig tartott. Én mindig sport melltartóban aludtam, az némileg enyhített a dolgon.
2015. júl. 30. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem mindig ovutol fajt a mellem a mensi megjoveteleig. Mikor terhes lettem, nem mult el, ebbol gyanus is lett a dolog. Azota is faj, sot most erosodott, es egyre nagyobb. :-) 20 hetes vagyok.
2015. júl. 30. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nemvárt napjától a 8. hétig fájt, feszült.
2015. júl. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!