Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges az, hogy 3-4...

Lehetséges az, hogy 3-4 hónapos terhes vagyok ugy, hogy eddig nem vettem észre?

Figyelt kérdés
Nem észlelem magamon a terhesség tipikus tüneteit,mint például hanyinger szédülés menstruacio elmaradása stb de az utóbbi 1-2 hónapban felcsúszott par kiló es elegge kikerekedett a hasam,illetve néha a derekam is faj..nagyon felek. Természetesen szedtem gyógyszert,lehetséges szerintetek hogy 3-4 hónapos terhes vagyok?
2015. júl. 31. 08:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Kollégám lányánál 20 hetesen derült ki, hogy baba van. Ő nem szedett gyógyszert, a mensije megvolt addig csak akkor maradt ki, hányni hányt. De arra gyanakodott, hogy a busz miatt, mert azzal járt dolgozni, és nem bírja.
2015. júl. 31. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy terhes, bar ha szoktad nezni a TLC-n volt egy olyan musor aminek a neve h " nem tudtam hogy terhes vagyok", abban vannak ilyen tortenetek. Vegyel egy tesztet, de szerintem csak a tabletta miatt vannak ezek a tunetek
2015. júl. 31. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Vettem egy tesztet,az elobb csináltam meg, negatív.. De valamiert rossz érzésem van, foleg,hogy meg nem szeretnek babát..
2015. júl. 31. 08:21
 4/7 anonim ***** válasza:

nézd, a teszt már kb 2-3 héttel az aktus után kimutatja, hogy ha lenne baba.

ha ennyire félsz akkor védekezzetek még valamivel a tabin felül. úgy kb 100% lenne a biztonság. de ha jól szeded a tabit akkor nincs okod aggódni.

a biztonság kedvéért mondjuk minden hónap elsején csinálj meg egy tesztet. nem kerül sokba és legalább nem lesznek ilyen hülye gondolataid. természetesen kimtatná a teszt a 3-4 hós terhességet. de ha nem hiszel neki menj el dokihoz

2015. júl. 31. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kizárt, hogy terhes lennél. A rossz érzésed csak amiatt van, hogy félsz annak a gondolatától, hogy mi van, ha mégis az lennél.


Egyébként a fogamzásgátló tablettától is mehetnek rád a kilók.

2015. júl. 31. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Most például nagyon feszül a hasam, de lehet, hogy mar csak bemesélem magamnak az egeszet..
2015. júl. 31. 23:44
 7/7 anonim ***** válasza:
Na, mi lett? :)
2015. szept. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!