Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák/Anyukák! Mi volt a...

Kismamák/Anyukák! Mi volt a legkellemetlenebb, legkínosabb velejárója a terhességeteknek?

Figyelt kérdés
2015. aug. 2. 19:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%

A meleg rosszul viselése.. Amikor kint volt (és lesz mindjárt) 38 fok, bent a lakásban 30, én hiába iszok 4 liter vizet, érzem, hogy mindjárt elájulok, szorító érzést érzek a mellkasomban, sose megy 100 alá a pulzusom. Mindez elmúlik amint végre lehül a levegő és persze a lakás.

Egyébként remekül bírom a meleget.. vagyis bírtam amíg nem voltam terhes. Már a vége felé járok így gondoltam, hogy az eddigi legnehezebb nyaram lesz.

2015. aug. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
45%

Az amikor arra keltem hajnalban, hogy összef*stam magam az ágyban, miközben a férjem mellettem aludt.... :))))

Bár fene tudja, lehet, terhesség nélkül is ugyanez lett volna, de ilyen se előtte, se azóta nem fordult még elő velem.

Dinnyeszezon volt, éjjel-nappal dinnyét ettem, mert nagyon kívántam és ez lett a hatása.

2015. aug. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
40%
Erzelmi hullamok. Nevertokorcs, majd utana rogton sirogorcs. A munkahelyemen is elsirtam egyszer magam, kb 10 percig nem birtam abbahagyni. Szerencsere csak az elso terhessegemnel volt ez :)
2015. aug. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
64%
A legkellemetlenebb számomra a havi nőgyógyászlátogatás, utálom a nőgyógyászokat, habár egy szuper nődokim van, de minden hónapban a rosszullét kerülgetett, vérnyomásom és pulzusom az egekben, mini pánikroham minden alkalommal. A legkínosabb az volt, amikor egy vizsgálatkor még egy galambot is sikeresen eleresztettem. Alig bírtam elnézést kérni, a doki csak mondta, hogy semmi gond, legalább tényleg lazítottam, én meg egtem mint a csipkebokor.
2015. aug. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
40%

A melegtol en is meghalok, pedig maskor a 40 se kottyan meg.


A masik a borotvalkozas intim teruleten. Amilyen akrobatikat le kell vagnom hozza es meg igy is csak megkozelitoleg elfogadhato az eredmeny, mert hiaba kepesztek nem erem el ugy... tobb mint kellemetlen igy terpeszteni aztan a vizsgalatokon.

2015. aug. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
30%

Nehezen viseltem a meleget (bár nem terhesen sem vagyok odáig érte) és a folyást, illetve az éjszakai előtej szivárgás sem volt kedvenc. Emellett nekem is az alsó tájak szőrtelenítése okozott sok kellemetlenséget.

Nem közvetlenül a terhességhez tartozik és inkább viccesnek éltem meg, mintsem kínosnak, de szülés után szex közben is előfordult, hogy folyt a tej a mellemből. :)

2015. aug. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
40%
Szia! A legkellemetlenebb, hogy nagyon nem bírom ezt a meleget, sajnos a vérnyomásom a béka segge alatt , a pulzusom meg 100 felett. Nagyon rosszul vagyok, sokszor alig bírok felállni is és itt van hozzá még a 2 éves kisfiam is így a pihenés kicsukva. A kínos, hogy már nem tudom, hogy szőrtelenítsem magam odalent, most sokkal nagyobb a pocakom mint az első terhességemnél és szinte már jógafigurákkal tudom csak leszedni amit kell és persze így sem teljesen jó. Kellemetlen még, hogy eléggé lent helyezkedett el a baba, ott érzi jól magát ezért maximum egy órát bírok görcsök nélkül ha nem pisilek, ha valahova megyek elég kínos úgy menni, hogy úgy érzem mindjárt elcsorog :-(
2015. aug. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
53%

Babaexpón voltunk egy sportcsarnokban és majdnem elájultam. A férjemet fogtam, így egyből észrevette és kivitt a levegőre. Utána már nem volt semmi bajom.

A terhességi diabéteszről, napi 3x inzulinról meg ne is beszéljünk.

2015. aug. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
40%

Én nagyon szőrösödtem. A hasamon is nem csak egy csík szőr volt, hanem rendes fekete szőrös volt az egész hasam, nagyon szégyelltem a doki előtt... de nem mertem semmivel leszedni, mert féltem, hogy ártok vele... :) Ha a következő babánál is így lesz valamit tuti kitalálok azért.


A másik az érzelmi hullámzások, én is sírtam el magam a munkahelyemen, ami kellemetlen volt.

2015. aug. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én 28 hetes korom után teljesen vizelet inkontinens lettem. Anyira hirtelen jött, a munkahelyemen voltam, a baba bökött eggyet és éreztem hogy csak ugy csurog , még a cipőm is átázott. Nagyon szégyeltem magam. Ez othon is megismétlődött sokszor, néhány napra rá már pelenkáztam magamat.
2015. aug. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!