Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Takarítás közben a Cif Power...

Takarítás közben a Cif Power creamt használtam, és belélegeztem belőle egy keveset. Azonnal kimentem a teraszr után friss levegőt szívni. Árthat ez a babámnak, aki 11. hetes épp mától a pocakomban?

Figyelt kérdés
Annyira aggódom, rá is van írva kerüljök a belégzését a szernek, de hát hogy takarítson az ember, ha kispricceli és pár perc múlva kezd el párologni !Befogott orral, csináltam végig a gyors takarítást...de hát ezt is kell valamikor ! :( Járt már valaki hasonló helyzetben ?Remélem nem lesz semmi káros hatása a picire ??? :(
2008. szept. 5. 15:38
 1/3 anonim ***** válasza:

szia! nyugodj meg, semmi baja nem lesz a babádnak. szerintem minden kismama belélegez takarítószert. Ne aggódj ilyen apróságokon, mert beleőszülsz a 9. hónapra. :)

Főként elővigyázatosságból írják rá, hogy nem szabad belélegezni, hiszen ha valaki folyamatosan ezt szipákolná, biztos lenne hatása. Tudod ez az az eset, amikor az USA-ban egy vevő pert nyert a mikrogyártóval szemben, mert nem volt ráírva a mikrosütő használati utasítására, hogy nem szabad belerakni a macskát száradni. :)

2008. szept. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne izgulj, nem lesz semmi baj!! A kismamák elég nagy része takarít, meg a levegő szmogos-szutykos amúgy is, mégis egészséges babák születnek! Ne aggódj, az a lényeg, az jobban árt!! Minden jót, 26 hetes kismami
2008. szept. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
KÖSZIKE ! Megnyugodtam :) gyors el is mentem utána a boltba, hogy kicsit kiszellőzzek :) Tudom nagyon sokat lehet mindenen parázni, de minden rosszat írnak, olvasható :( !
2008. szept. 5. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!