Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Havonta jártok védőnőhöz? És...

Havonta jártok védőnőhöz? És ő mondja mikor menj legközelebb?

Figyelt kérdés
Előre megbeszélitek az időpontot, vagy hogy működik nálatok?
2015. aug. 3. 16:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

8as vagyok, kicsit OFF.

Általában néznek szívhangot a védőnők kb a 20. Héttől. Ezt azért mindig jó hallani. :) volt amikor pont úgy mentem nődokihoz, hogy épp telefonált és azt mondta a kismamának hogy " ha a védőnő nem találta a szívhangot akkor azonnal induljon a kórházba, haza se menjen, nyomás a kórház". Szóval ha odafigyel stb akár életet is menthet.

2015. aug. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
48%
Súlyt,vérnyomást és szívhangot is tudok otthon mérni. Annyira nem éreztem nélkülözhetetlennek a munkáját. Életmentőnek meg pláne nem.
2015. aug. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Te lehet, én egyiket sem :D
2015. aug. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

első gyereknél mindig akkor mentem, amikor orvosnál is voltam, kb havonta igen. akkor ó is mondta, kb melyik hetekben nézne rám.


a másodiknál már csak akkor, amikor vmi eredmény összegyűlt: terhesség ténye, aztán genetikai uh+labor, genetikai uh+vércukor terhelés.

most megyek majd negyedjére, de már 36. hét és nem beszéltük meg mikor menjek, szerintem rámbízta meg az orvosomra ezt.

2015. aug. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nálunk a szívhangot az orvos nézi.

Vizeletet a labor.

2015. aug. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!