Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Anyukak! Tudnatok nekem kepet...

Anyukak! Tudnatok nekem kepet kuldeni a 14 hetes koruli hasatokrol? Kinek latszodott mar? Hanyadik baba volt? Fiu vagy lany?

Figyelt kérdés
2015. aug. 3. 17:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia. Képet nem tudok felrakni, mert nem csináltam. Nem volt értelme. 12. héten még pont ugyanúgy néztem ki mint az 5. héten. Mondjuk én nem puffadtam. Mi a párommal a 17. héten vettük észre, h látszik már a hasam. Most vagyok a 21. hétben, és lassan kezdik felfedezni idegenek is, de még látszik az arcukon h gondolkodnak, h vajon csak sokat ettem, vagy baba van. 173 cm körüli vagyok és nem voltam vékony. A hasamon nem is azt vettem észre h nõtt, hanem h az úszógumim feszes lett. :)
2015. aug. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ja bocs elsõ baba és fiúcska.
2015. aug. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én sem tudok képet küldeni de semmi nem látszott, első baba. 14 hetesen már a puffadás is elmúlt.

18 hetesen már lehetett látni némi változást de lehet még azt is csak beképzeltem, inkább olyan 20 hetes korom körül kezdett nőni.

Kisfiú amúgy.

2015. aug. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Talán 18 hetesen kezdett látszódni.. Addig csak puffadás volt :)

( első baba és kislány)

2015. aug. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nincs képem. Az elsőnél a 10. héttől már láttam, a 12-től már mások is észrevették. Ő kislány lett. A második, a fiam már nagyon hamar látszott, a 9. héttől vették . De én izmos, lapos hasú vagyok alapból és 45 kiló.
2015. aug. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem még a 20. héten sem vették észre a hasamon az idegenek egyik gyerekemet sem. Utána kezdett el ugrásszerűen nőni a pocakom, és kb. a 24. hétre lett egyértelmű. Pedig nem vagyok túlsúlyos, mindkettő terhességet 57 kg-val kezdtem (167 cm-hez).
2015. aug. 4. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Lányommal a negyedik hónapban kezdett látszani a pocim.

Most 9 hetes vagyok és akkora a poci, mint anno a negyedik hónapban.

2015. aug. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!