Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Használt vagy új babakocsi?...

Használt vagy új babakocsi? Mennyire rizikós a használt?

Figyelt kérdés
3 funkciós, terepre való babakocsira van szükségünk. Amelyik megfelel minden követelményeknek, abból az új 130 ezerbe kerül. Használtan 90 ezer, de arra ugyebár már nincs garancia... Érdemes megvenni az újat? Mit javasoltok?
2015. aug. 3. 18:52
 1/7 anonim ***** válasza:
50ért vettünk használtat, minden kiegészítővel együtt. 2 gyerek is használta. Azóta az én 2. gyermekem nyúzza és semmi baja :) nem bántuk meg. Szerintem a harmadik babát is kiszolgálja még. Eszem ágában nincs lecserélni :)
2015. aug. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi ugyan nem vettük, hanem használtam kaptunk egy drága babakocsit a párom tesójáéktól. Semmi gondunk nem volt vele. Szerintem még egy gyerkőcöt is kiszolgálna a kocsi :)
2015. aug. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mi 60-ért vettünk használtat, (200 helyett), nagyon szuper, imádom.


Viszont, ha használtat veszel, csak olyat vegyél, amit meg tudsz nézni, ki tudod próbálni, én az elsőnél beleugrottam egy vaterás kocsiba, postázással, a kocsi állandóan félre húzott, tehát menj el, nézd meg, próbáld ki, és ha tetszik vedd meg. A másodikat már én is így vettem, és nem bántam meg.

2015. aug. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én 22-ért vettem, a világon semmi baja, nincs rá panaszom, csak az egész babakocsi koncepció szar. A mózest pikkpakk kinövi, de amíg nem, addig is utálja, mert nem lát ki belőle, ráadásul tömegközlekedni teljesen lehetetlen vele. Az autós hordozó iszonyú kényelmetlen és pikkpakk kinövi, érdemesebb egy 0-18as dönthető ülést venni egyből, az sokáig jó és biztonságosabb is. A sportrészét még nem használjuk, mert még nem tud ülni, lehet, hogy azzal nem lesz baj, de abból meg inkább vennék egy 2 kilósat, hogy könnyebb legyen hozni-vinni.


Ehhez képest vettem egy hordozókendőt használtan 10 ezerért, és a legjobb dolog volt, amit a gyereknek vettem. Imádom, gyors, kényelmes, a gyerek meg alszik benne, mint a tej.


Hogy a kérdésre is válaszoljak, szerintem érdemes használtan venni babakocsit. Csak én még egyszer nem vennék babakocsit.

2015. aug. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi sokat babakocsizunk terepen és használtan vettem egy magasabb kategóriásat. Elégedett vagyok vele, de ahogy más már említette, csak olyat vegyél, amit személyesen meg tudsz nézni és ki tudsz próbálni.
2015. aug. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!
2015. aug. 3. 21:22
 7/7 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva én sokallom a 90et egy amúgy 130ezres babakocsiért. Ennyi pénzért szerintem lehet venni újat, ami megfelel, nézz szét jobban. Mi 85ert vettünk újat. Nem tudom hogy a leirtakon kívül milyen igenyeitek vannak, de nézd meg a Bebetto babakocsikat is.
2015. aug. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!