Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem indúl be elöbb a szülés?...

Nem indúl be elöbb a szülés? Többi lent. Lehet, hogy butaság de egy kicsit aggódok.

Figyelt kérdés
Elsö babám most 16 hónapos és 23 hetes terhes vagyok a tesóval.Sokat kell emelgetnem a fiamat és futkosnom utánna meg persze a házimunka,stb.Estére nagyon elfáradok és kb 2 hete sokat keményedik a hasam is.Szedek rá magnéziumot meg elevitet de félek nehogy elöbb jöjjön sokkal a baba.Anyukáktól kérdezném akiknek ennyi a korkülönbség a gyerköcök között,hogy nem lett e elöbb szülés a vége.?
2010. márc. 7. 19:15
 1/5 anonim ***** válasza:

annyit tudok mondani,hogy 16hónapos múlt a nagy én meg 28+6hetes vagyok.már a 24.héttől 3100 a méhszájam.most megyek dokihoz-remélem nem nyílok tovább(egyenlőre)


de én is kíváncsi vagyok a többi már megszült anyuka tapasztalataira

2010. márc. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia.Nekem az első babám 17 hónapos,én 38 hetes vagyok a tesóval.Nálunk az elején még járni sem tudott úgyhogy sokat kellett cipelnem.13.5 hónapos volt mikor megtette egyedül az első önálló lépéseit,úgyhogy gondolhatod.Most egy hete volt a 1100-as a méhszáj.Az első babával sokkal előbb,már teljesen nyitva voltam,pedig rengeteget pihentem,mert a 12 héttől táppénzen voltam vele.Szerintem ne aggódj,a természet tudja a dolgát.
2010. márc. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.boldog babavárást és könnyü szülést kívánok nektek.
2010. márc. 7. 20:15
 4/5 anonim ***** válasza:

Az első 11 hónapos volt, mikor a másodikkal terhes lettem. Emelgettem sokat, mégis indították a szülést 40. héten. A második-harmadik közt 2 év van. Hamar elkezdett nyílni a méhszáj, de így is indították ezt is (39. héten). A harmadik és negyedik közt 20 hónap lesz a korkülönbség, a 23. hét óta nyílik a méhszáj, de szerintem ez se jön a 38. hét előtt. Úgyhogy szerintem ne izgulj, amennyire lehet kíméld magad, de nem tudok olyanról, akinek emiatt lett volna koraszülése!

28 hetes kismama

2010. márc. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ja, és nekem is nagyon sokat keményedett, ettől még nem lett baj!

Utolsó

2010. márc. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!