Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tegyek ha kellemetlen a...

Mit tegyek ha kellemetlen a mocorgása?

Figyelt kérdés

Esténként egészen lent a méhszájnál rugdos a baba,de néha olyan erősen hogy azt hiszem bepisilek,és nagyon kellemetlen is.Napközben csak oldalt érzem a mocorgást,ennyire van még helye forgolódni?

ugye ha befordul nem lesz ár ilyen kellemetlen?és miért pont csak este?


2015. aug. 4. 15:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem írtad, hogy hol tartasz,

de nem, nem lesz feltétlenül kevésbé kellemetlen akkor se, ha befordult. Nekem rég befordult, ettől függetlenül simán fájdalmat tud okozni a kezecskéivel is odalent, felül pedig a bordámat rúgja szét. Ráadásul ahogy megyünk előre, annál erősebb mozgásokra képes.


36hkm

2015. aug. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem is egyre kellemetlenebb, nem számítok jobbra. Azt hiszem tegnap befordult, kegyetlenül éreztem is és azóta fent rugdos de ott még érzékenyebb a hasfalam, mint lent. Szóval egyáltalán nem lett jobb. A kis kezeivel pedig matat lent. Igazából mindegy hogy vannak a kis lábacskái, egyre erősebbek így azért meg lehet érezni. :)

Hogy mit lehet tenni.. ha van olyan alvási póz, ahogy jobb vagy rosszabb, akkor max annyiban lehet variálni.

2015. aug. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is fáj, 30 hetes vagyok. Nagyon nyugodt baba, de ha nem fér el akkor jaj nekem :)
2015. aug. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
bocsi,24 hetes vagyok:)
2015. aug. 4. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!