Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ultrahang után összehúzódások....

Ultrahang után összehúzódások. Más is járt így? Nem lett gond belőle?

Figyelt kérdés
Babamozin voltunk. Picit löködte a szonográfus,hogy beforduljon jó irányba. Nem fájt. Aztán hazaérve fájások kezdődtek és másfél órán át jöttek-mentek. Magnéziumra és pihenésre múltak el. Megijedtem. Ez normális jelenség vagy gondot jelent? 25. Hétben vagyunk.
2015. aug. 5. 06:54
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Tényleg a szonográfusra fogod?

Azzal,hogy lökdöste nem generálhatott fájásokat.

Komolyan nem hiszem el, hogy ennyi eszed legyen.

2015. aug. 5. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Miből gondolod azt, hogy csak azért mert nincs kiírva a neved, megengedhetsz magadnak egy ilyen stílust velem szemben? Kinek képzeled te magad? Kikérem magamnak!
2015. aug. 5. 10:11
 3/4 anonim ***** válasza:

igaza van az elsőnek :-)

tudják ők, hogy mit szabad és mit nem,ne aggódj.

2015. aug. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen. Én sem úgy értettem, hogy a szonográfus hibája, vagy rosszat tett. Sokkal inkább arra gondoltam, hogy talán az ultrahang az, ami 30 perc volt, és talán sok volt, esetleg a nyomogatásra reagált így a méhizom. Nem tudom, de megijedtem, hogy már most fájásokat éreztem, pedig még nagyon korai lenne, még talán jóslónak is túl korai 25. héten. Eddig ilyet nem tapasztaltam, és azóta sem.
2015. aug. 5. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!