Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 1 héttel a nem várt utan volt...

1 héttel a nem várt utan volt pozitiv terhességi tesztem, majd ra 2napra enyhe barnás vérzés. Ez lehet spontán vetélés? Mit tegyek? Menjek remélhetőleg 5-6hetesen dokihoz? Vagy kis idő múlva csinaljak új tesztet terhes vagyok-e meg?

Figyelt kérdés
2015. aug. 5. 12:32
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Sziasztok!nem voltam orvosnál,közben megjott rendesen 😞 ez mar biztos spontán vetélés.😞 megvarom hogy elmúljon rendesen es utana Elmegyek dokihoz,nezzen ram minden jo-e odabent.Hogy a következő terhessegnel biztos minden rendben legyen.
2015. aug. 6. 06:12
 12/15 anonim ***** válasza:
Te tudod, de én nem hagynám annyiban. A teszted még mindig pozitív? Erősödött, halványodott? Ha erősödött, vagy ugyanolyan erős mint volt akkor ott van a baba. Vérzése, sőt, normál menzije sokmindenkinek van, de lehet kéne progeszteronpótlás.
2015. aug. 6. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Voltam dokinál! Hát, elég flegma volt. A sajátom szabin van, igy másiknál voltam. Kb. nézett rám, hogy én mit is akarok, ha megjött akkor megjött....azért megvizsgált, nem látott semmit,de elküldött vérvételre, hogy a hcg-t abból nézzék meg. Jövő hétfőn kell mennem, majd másnap vissza az eredménnyel. Milyen hcg szintet kell, hogy mutasson a vérvétel, ha terhes vagyok kb? csak, hogy tudjam mikor örülhetek :)
2015. aug. 6. 10:52
 14/15 anonim ***** válasza:
Akkor valószínűleg az én nőgyógyászom (és másoké is) vásárolta a diplomáját, amikor azt mondta, hogy a hematómával pihenni kell...
2015. aug. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Hat ez a doki nem tunt egy eszlenynek...azert természetesen pihenek es nagyon varom mar a jövő heti vérvételt.Hatha ragaszkodó baba 😊 csak az aggaszt hogy uh-n nem látott semmit.remelem azert mert meg nagyon az elején vagyunk.
2015. aug. 7. 05:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!