Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti mennyire vártátok, hogy...

Ti mennyire vártátok, hogy megmondják a babátok nemét? Az lett amire számítottatok?

Figyelt kérdés
20 hetes terhes vagyok remélem jovőhéten megtudom már.Igazából lányra számítunk és nagyon izgulok. Persze ha fiú lesz is örülünk csak jo lenne már tudni:-)
2015. aug. 7. 07:46
 1/9 Lencsibaba0121 ***** válasza:
Nekem 23 hetesen 4D-s uh-n mutatta meg magát. Én biztos voltam benne, hogy fiú, mondogattam is sokat, hogy: -Botondkám így, Botondkám úgy... aztán mégiscsak Lenke lett! :) Nem mondom, hogy nem este le majdnem a vizsgálóágyról, amikor mondták! :D De ma már nem adnám 10 fiúért sem!
2015. aug. 7. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
22 hetesen 4D-n mondták meg, hogy fiú. Lányt szerettem volna, de belül éreztem, hogy fiú. Már 3 éves múlt és nem is értem, miért akartam lányt.
2015. aug. 7. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én annyira nem akartam tudni, elsőnél megkérdeztük mégis, nekem mindegy volt, csak egészséges legyen, a párom persze fiút akart, be is jött a kívánsága,megmondták hogy kisfiú lesz.

Második babánál viszont nem akartuk tudni a nemét a születésig, meg tudták volna mondani, UH alatt kérdezték is, hogy elmondják e, mert látszik, de meglepetést akartunk. Én fiúra tippeltem amúgy és párom is, de meglepetésünkre kislány érkezett :)

Ha lenne harmadik akkor sem kérdezném meg, nekem jó volt úgy hogy meglepetésként ért, persze van,akik szeretik tudni hogy valószínűleg fiú vagy lány gyermekük lesz, pl. tesómék minél előbb szerették volna tudni.

2015. aug. 7. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én annyira nem vártam, hogy egyáltalán nem is akartam tudni. Persze a párom viszont nagyon, és fiút szeretett volna, be is jött a kívánsága. Meg engem is meggyőzött, hogy jobb, ha tudjuk. Legközelebb lehet, hogy erősebben érvelek én is.
2015. aug. 7. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Annyira nem akartam előre tudni, hogy az első 3-nál meg sem kérdeztük. A negyediknél viszont kérdezés nélkül megmondta az orvos olyan 21-22 hétnél.
2015. aug. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mi biztos megkerdezzuk majd, hogy a parom felkeszulhessen lelkiekben. :)
2015. aug. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi nagyon szerettük volna tudni. 16 hetesen tippelt az orvos de 65%-ot mondott, ezután még jobban szerettük volna tudni. :D 19 hetesen már tényleg megmutatta magát, kisfiú lett. Hát.. én fiút éreztem de a férjem családjában sokkal több fiú van mint lány így sejtettük. Egyébként kislányt szerettünk volna mindketten inkább de egyáltalán nem volt rossz hallani, hogy fiú lesz, sőt.
2015. aug. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Első babámnál tudtam h lány lesz.. És az is lett :D

Most meg szintén érzem, hogy fiú lesz! Párom is azt szeretne.

Hát majd kiderül pár hét múlva :D

Remélem bízhatok újból a megérzéseimben.


5hkm

2015. aug. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én nagyon vártam, ahogy kiderült, hogy terhes vagyok, alig bírtam magammal, borzasztó kíváncsi típus vagyok :D

16 hetesen el is mentünk direkt emiatt egy 4D-re, szerencsére meg is mutatta magát, már ott biztosat tudtak mondani. Kislányt szerettem volna mindig is, úgy éreztem, hogy az, tényleg az lett :) Mondjuk fiúnak is örültem volna természetesen. A férjemnek teljesen mindegy volt, azért drukkolt egy picit fiúnak, mert fiút és lányt szeretne, és neki ez úgy volt meg a fejében, hogy a fiú az első (gondolom azért, mert náluk így van). Most 1 hónapos a lányunk, imádja :)

2015. aug. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!