Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kisebb túlsúllyal teherbe...

Kisebb túlsúllyal teherbe esők. Mennyit híztatok? Lett valamilyen szövődmény ( cukor, vérnyomás)

Figyelt kérdés

Én 75 kg és 169 cm-rel estem teherbe a második gyermekemmel.

Elsővel 68-ról indultam,és 84-ig híztam.


Jelenleg 80 kg vagyok, 28.hetben.

Nincs cukrom és magas vérnyomásom sem, de nagyon remélem, hogy max már csak 5 kg-ot fogok hízni.


2015. aug. 7. 09:05
 1/4 anonim ***** válasza:

+ 10 kg volt rajtam világ életemben

3x szültem 8 kg- 6 kg és 7 kg híztam.

2015. aug. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

170 centi magas vagyok.

Első babával 92 kilóval indultam és 95 lettem a végére. Szülés után 84 kiló voltam.

Második babával is csak 4 kilóval lettem nehezebb. Nem követtem semmilyen diétát egyiknél se tudtam enni sokat végig. A gyerekeim ennek ellenére 4 kiló felettiek. :)

2015. aug. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

160 cm magas vagyok, 75 kg-al kezdtem anno a kisfiammal a terhességet, 80 kg-al mentem szülni, 3960 grammal született meg a kisfiam, tehát magamról még fogytam is, ugyanis 73 kg voltam egyből szülés után.

És nem lettem cukorbeteg.

Viszont toxémiás voltam, idő előtt született ez miatt a kisfiam a 38. héten.

2015. aug. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
162 cm / 58 kg-ról indultam, 86 kg-mal mentem szülni./ a magasságom maradt :-)/ Semmilyen egészségügyi probléma nem volt ez miatt. A fiam 56 cm és 3660 dkg-mal született.
2015. aug. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!