Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány évesen ajánlott a terhess...

Hány évesen ajánlott a terhesség? Azaz mikorra lessz a testünk felkészülve a gyermek kihordásra és szülésre

Figyelt kérdés

2015. aug. 7. 14:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%
1 vagyok. Aki lepontozott, kérem írja meg mit vétettem. Köszi
2015. aug. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
0%

16 eves vagyok. 13 hetes terhes.

A dokim azt mondta hogy ugyan ugy kitudok hordani egy egeszseges babat mint egy 22-26 eves no. Ez nem csak erettsegtol kortol fugg

Es a babam egeszseges. Semmi problemam nincs.

. Ha ugy erzed menni fog vegig tudod csinalni es a te egeszseged is megfelelo akkor nem lesz semmi gond.

Persze azert nem kell 13-14 evesen teherbe esni.

En se bantam meg de vartam volna meg

2015. aug. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

20 éves vagyok, 12 hetes terhes, együtt élek a párommal 2 éve, ő az első szerelmem 14 évesen kezdtünk el járni. Nem mondanám,hogy gondtalan az anyagi hátterünk, de eddig is megoldottuk, ezután is megfogjuk!

Kérdésedre válaszolva, szerintem nincs meghatározva. Van aki 30 évesen is éretlen, én teljes magabiztossággal merem állítani,hogy teljes mértékben fel vagyok készülve, nagyon jó helye lesz és a világon a legjobban fogjuk szeretni a mi kis babócánkat!

2015. aug. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!