Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gond lehet a babámmal? Mitől...

Gond lehet a babámmal? Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Szerdán voltam 12 hetes ultrahangon. A baba teljesen egészséges és szépen fejlődik. De. Csütörtök este 6 fele volt egy kis vérzésem. Ez persze percek alatt elmúlt. Kedden megyek dokihoz. Plussz még görcsölök is

hol jobban hol kevésbé.

Első baba. Elég fiatal is vagyok.


2015. aug. 8. 09:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ne várj keddig,ha tudtok menjetek be az ügyeletre. Nem merem biztosra állítani,hogy csak amiatt fáj,mert tágul a méhed. Mivel még csak 12 hetes vagy,igen veszélyeztetett vagy vetélés szempontjából. Nem kell aggódni,hogy le fognak tolni ha bementek és nincs semmi baj. Minden orvos,védőnő és ápolónő azt mondja és írja itt neten is,hogy inkább ezerszer menjen be az ember potyára,mint,hogy ezeregyedszer nem megy be mert úgy gondolja,hogy úgy sincs megint semmi,aztán meg megbánja,mert pont akkor történt baj. A vérzés sosem jó jel.
2015. aug. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem varnek keddig az tuti! Foleg ha gorcsolsz is! Ez nem vicces!
2015. aug. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én biztosan nem várnék keddig, azonnal ügyeletre mennék, pedig már a 4. babámat várom!

Inkább egy felesleges út...

2015. aug. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Már csütörtökön kellett volna.Minél előbb ügyelet.
2015. aug. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
1-es vagyok,voltál orvosnál? Remélem nincsen semmi baj!
2015. aug. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szia. Igen mento bevitt korhazba. 1 napig bennt voltam. Kaotam szurit. Hematomam van/volt. De a babamnak semmj baja.
2015. aug. 11. 21:03
 7/8 anonim ***** válasza:
Jajj! De hála a jó égnek nincsen semmi baj! Örülök,hogy jól vagytok! :)
2015. aug. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszonom :))
2015. aug. 12. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!