Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor tapasztaltad az első...

Mikor tapasztaltad az első terhességi tüneted és mi volt az?

Figyelt kérdés
2015. aug. 9. 12:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem mindig az elmaradt mensi volt az első jel, és ezt mindig iszonyú puffadás követte. A hányinger, hányás elkerült mindkétszer.
2015. aug. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Jah, lemaradt, hogy mindezt már az első hetektől kezdve éreztem, 8-10 hetesen már pocakom volt a puffadástól mindkétszer.
2015. aug. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem jött meg a menzeszem. Már majdnem két hete késett, amikor rengeteget aludtam volna szívem szerint és tudtam is hétvégén. Mellfeszülés is kb ott kezdődött.
2015. aug. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Elmaradt menstruációs, utána a 8. héten kezdtem el hányni.
2015. aug. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Első babával a mensi kimaradása volt az első jel, majd még azon a héten elkezdett feszülni a mellem.

Második babával korán jöttek a tünetek, már mensi kimaradása előtt 1 héttel tiszta pattanás lettem, fàjt a fejem, ideges voltam, mellbimbóim sajogtak.

Utàna viszont mindkét terhességem tünetmentes lett nagyjából. Másodikkal égett a gyomrom monjuk egy kicsit. Kb. a 9. héttől.

2015. aug. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

1. Sok pattanásom lett, nem értettem h mi a nyavajától hiszen semmi olyat nem ettem vagy ilyesmi

:D


2. Elmaradt mensi

3. Iszonyatosan puffadtam


Hát kb ennyi. Remélem a hányinger kimarad majd.. Mert első babánál 12 hétig meg volt :/


5 hkm

2015. aug. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mi már nagyon régóta akartunk babát, mire sikerült, ezért már eléggé jól kifigyeltem, hogy mikor mi történik. Például azt, hogy minden egyes ciklusban a menstruációm előtt egy héttel elkezd feszülni a mellem, és amikor elmúlik, aznap jön meg. Na, az első tünetem az volt, hogy nem volt mellfeszülés a szokott időben, viszont amikor megjött volna, azon a napon elkezdett feszülni, vérzés viszont nem volt. A teszt még napokig nem mutatott pozitívat, de a testem már tudta, mi az ábra :)


12 hetes

2015. aug. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Próbálkoztunk a babával ezért teszteltem,de negatív lett,aztán észrevettem,hogy nem jött meg amikor kellett volna. Utána a 9. héten jöttek a rosszullétek egészen a 12. hétig,aztán mintha elvágták volna,elmúltak.
2015. aug. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!