Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Én ezt már nem bírom. Mit...

Én ezt már nem bírom. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Az első trimeszterben járok és nagyon fáradt vagyok. 12 órázok így eléggé fárasztó. Anyósom pedig rengetegszer átjár reggelente mikor még aludnánk és állandóan beszélgetni akar meg szidja a lakást,hogy milyen koszos ,majd ha jön a védőnő mit fog szólni stb. Hozzáteszem,hogy a lakás mindig tisztán van tartva,most szokott néha előfordulni,hogy 12 óra munka után csak megfőzök és az edények mosogatása másnapra marad meg esetleg a porszívózás is csúszik.
2015. aug. 9. 20:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem terhesen sem normális,hogy anyós ennyit átjár!

Miért megy át? A férjed szerint ez normális?

Neki kellene anyukával elbeszélgetni!

2015. aug. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Gondolom unatkozik,mert igazi célja nincs. A párom már nem egyszer összeveszett vele,mert ráadásul ha nem jön akkor telefonon hívja,persze azt is korán reggel amikor még alszunk.
2015. aug. 9. 20:32
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Anyós véletlenül nem egyedül él? :)
2015. aug. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem, van egy párja meg egy nevelt fia.
2015. aug. 9. 20:46
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedbe nem nyitnék ajtót és ha később kérdezné mondanám hogy még aludtunk nem hallottuk a kopogást.Ha van csengőtök azt meg este mindig húzzátok ki.Am ha megmondanád neki hogy nagyon fáradt vagy ne menjen olyan korán nem értené meg?
2015. aug. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Próbáltuk... Viszont a csengő kihúzása,kopogást nem hallottuk dolog jónak tűnik. Mert más megoldás már nincs :/
2015. aug. 9. 20:58
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes kipróbálni hidd el 😉 én is úgy szoktam.
2015. aug. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Meg kell neki mondani kicsit kevésbé finomkodva is ha abból nem értett Ha úgy sem akkor meg érti csak leszarja, akkor telefon lenémit, csengő kihúz stb. Venni fogja előbb utóbb a lapot, max megsértődik de nincs olyan szerencsétek hogy sokáig tartana úgysem
2015. aug. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem kell beengedni! A pofátlanságnak is van határa...
2015. aug. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem az anyám csinálta ezt, mondjuk nem minden nap, mert ahhoz messze lakik, de ha jött, akkor csak a megjegyzések mentek.

Én mondtam neki, hogy hagyom, ha szeretné, tegyen rendet.

a megjegyzések nem múltak el persze, de azóta ezerszer jobban el van úszva a lakás, nem is főzök már csak ami a gyereknek kell és aki itthon enni akar, az bevásárol, megfőz, elmosogat. Dolgozom, 1,5 éves gyereket igazgatok, próbálom egyben tartani a lakást is és két héten belül szülök, szóval ez a helyzet kb. leállította a megjegyzéseket, már nincs mit mondani és persze nem csinálja meg helyettem senki továbbra sem, akkor tessék alkalmazkodni.

2015. aug. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!