Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 38 hkm vagyok, és már régóta...

38 hkm vagyok, és már régóta nagyon fáj a lágyekom alig bírom felemelni a lábaim, és ha felülök akkor ott alul is mintha feszítenéne. Tágulás lehet, készülődés a szulesre?

Figyelt kérdés
2015. júl. 22. 17:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, az. Nekem akkor volt ilyen érzésem, miután a baba feje már beékelődött a helyére, alig tudtam menni, folyamatosan nyomást és feszítést éreztem én is. El is kezdett kinyílni kicsit a méhszájam a 38. héten. (1,5 ujjnyira asszem a belső)
2015. júl. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem rakd össze a kiskoffert 😉 lassan kezdődhet a buli, kitartást és gyors szülést!! Illetve sok boldogságot a Picurhoz!
2015. júl. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az utolsó két hét nekem is így telt. Sehogy nem volt kényelmes, se ülve, se állva, se fekve. Mindenhogy feszített a medencém.

Kiírt nap másnapján szültem, addig maradt ez a kínlódás.

2015. júl. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. A derekam is már fáj,az ágyon is csak kapaszkodva tudok megfordulni. :-/
2015. júl. 22. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!