Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baj, ha nem szedek semmiféle...

Baj, ha nem szedek semmiféle vitamint sem?

Figyelt kérdés
18 hetes terhes vagyok, paradicsomot, görögdinnyét rengeteget eszek.
2015. aug. 10. 11:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Dehogy baj.. 12 hetes korig kell a folsav, minden mást eleget be lehet vinni egészséges táplálkozással. Gondolom ez nem paradicsomban meg dinnyében merül ki. :))
2015. aug. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Pontosan mit értesz egészséges tàplàlkozàs alatt?
2015. aug. 10. 11:34
 3/5 anonim ***** válasza:
Nyilván szükség van húsokra is, belsőségek sok vasat tartalmaznak. De köretnek sem mindegy, hogy bő olajban sült gyorsfagyasztott "krumpli" vagy néha párolt zöldség, stb. Egyébként a megfelelő fogalmazás tőlem inkább a változatos lett volna, bocsi. Sok féle vitamin és ásványianyag van, majdnem mindenben van valami de kevés az az étel, amiben minden megvan. Ezért sokféle táplálék az, ami kiegészíti egymást.
2015. aug. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem baj én sem szedtem az elsőnél. Sok gyümölcs, zöldség lehetőleg idény. Teljes kiőrlésű pékáru, hús de nem a tescos szar hanem hentestől vagy házi. Rengeteg folyadék, lehetőleg ne a cukros szénsavas mérgek. Nátrium-glutamátot, aszpartámot lehetőleg kerüld.
2015. aug. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nem baj én se szedek, csak neoferrofolgammát mert vérszegény vagyok.19hkm
2015. aug. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!