Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap ultrahangon nem láttak...

Tegnap ultrahangon nem láttak petezsákot, sárgatestet, csak vastag méhnyálkahártyát? Azóta az a pár apró tünetem is eltűnt!

Figyelt kérdés

Pozitívak lettek a tesztjeim. Az egyik orvos nem látott semmit, az ultrahangos emberke meg kb kijelentette, hogy nincs sárgatest, nincs terhesség!

Tudom, hogy nagyon korán nem lehet látni, de ez most mi? (MAX(!) 5 hetes lehetek)

Tegnap még fájt érintésre a cicim, ma már nem igazán, a hasam se fáj


2015. aug. 11. 07:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Mikor volt az utolso menid elso napja? Kb ot hetesen meg normalis ha nem latnak semmit, ha nem jott meg, nem gorcsolsz, nem verzel, akkor lennie kell ott valaminek, de csak 1-2 het mulva fogjak latni, felesleges volt ilyen koran menni. En az elsovel csak 9 hetesen voltam eloszor, a masodikkal 6, most pedig majdnem 7 hetes leszek mire eljutok, mert nem akarok csalodni, hogy esetleg koran mentem, es nincs szivhang!
2015. aug. 11. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia egy cipőben járunk nálam ugyan ez van én se értem és agodóm mert sárgatestnek kéne leni-e ugye terhesség alatt.
2015. aug. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

szerintem még azért reménykedj, soha nem lehet tudni.

bár 5 hetesen nekem már láttak, de menj vissza még uhra kicsit késöbb

2015. aug. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!