Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hetesen látszott már a...

12 hetesen látszott már a pocakotok?

Figyelt kérdés
Többen rákérdeztek már, hogy jól látják e. Első baba pedig. Vékony alkat vagyok. Nektek mekkora volt ilyenkor? Esetleg fotótok van róla?
2015. aug. 12. 13:04
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos képem nincsen, de az első terhesség kb félidőtől látszott rajtam. A második és harmadik már egészen az elejétől :)
2015. aug. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Az első terhességem a 16ik hét körül kezdett látszódni, de idegennek csak a 6ik hónaptól volt egyértelmű. Második terhesség már nagyon korán látszott.
2015. aug. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Lapos hasu,normal testalkatu vagyok. A 13. hettol latszott ruha nelkul,hogy kerekedik koldok alatt. Addig reggelente lapos volt,estere pedig dinnye nagysagu a brutalis puffadastol.
2015. aug. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Első terhességnél kb. 12. héten már rá mertek kérdezni, hogy jól látják-e, másodiknál már 7.héten az idegenek is gratuláltak, nem találgattak, egyértelmű babapocak volt.
2015. aug. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Csak ilyenkor azt nem értem,hogy a puffadáson kívül mit láthatnak? Mert ilyenkor kezd el "kikandikálni" a méh a szeméremdomb mögül, tehát terheshasról azért még nem igazán beszélhetünk.
2015. aug. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem! 23 hetes vagyok, de nem mondaná senki.
2015. aug. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Nekem 12 hetesen már úgy gömbölyödött, hogy egy kolléganőm utánam jött gratulálni. Pont akkor indultam az első genetikai UH-ra, tehát még nem volt bejelentve. :) Amúgy én is nagyon vékony alkat voltam, mostanra meg már gurulok kb :D (36 hetes vagyok) :)
2015. aug. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
11 hetes vagyok, àltalàban lapoa hasfallal, vékony testalkat. Màsodik baba, egyelőre annyi làtszik, hogy puffadok. Mint aki jóllakott, de egész nap ìgy nézek ki. Észrevehető ha valaki figyeli, de ez még nem babàs pocak.
2015. aug. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Nem látszott még semmi, egyik gyerekemnél sem a 12. héten (még a 16. héten sem), pedig vékony vagyok, lapos hassal. Mondjuk ez genetika, kinek mekkora pocija lesz, nem függ a baba méretétől, sem az anyuka kilóinak számától.
2015. aug. 13. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Az enyem igy nezett ki egy par napja, (12 hetes vagyok): [link]

Haspuffadas, vagy sem, nekem kiszurtak a strandon a baratnok meg a bejelentes elott, a ferfiak nem:) Ruhaban nem latszik meg.


Egyik baratnom most 15 hetes, de mar atadjak a helyet neki a tomegkozlekedesen, es tenyleg nagyon latszik neki, o nagyon vekony alkat, es viszonylag alacsony is.


Ugy tudom, hogy attol is fugg, hogy mikor kezd el latszani, hogy hol tapadt a lepeny, illetve magasabbakknal tobb hely van, kesobb kezd el latszani. Szoval az nem jelent semmit, hogy valaki mennyire vekony.


En meg amugy egy dekat nem hiztam, sot. Nalam azert szurhattak ki, mert amugy vekonyabb lettem, mint korabban, a hasam viszont kicsit nagyobb lett.

2015. aug. 13. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!