Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség idején veszélyes a...

Terhesség idején veszélyes a macska?

Figyelt kérdés

Szerintetek járhatok az angol tanáromhoz úgy, hogy terhes vagyok viszont neki van egy macskája??

mennyire lehet ez rám veszélyes?


2010. márc. 9. 09:10
 1/6 anonim ***** válasza:

a dokim azt mondta az a veszélyes, ha egy légtérben vagyunk huzamosabb ideig a cicussal, aki nem a miénk. de vannak itt ellenvélemények akik maguk is macsekot tartanak. szerintem ne simogasd eleinte, sőt később sem ha lehet. biztosan jönnekmajd itt jótanácsok. én csak ennyit tudtam írni.


vigyázz magadra

2010. márc. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Tudod a toxoplazmózis.....

De ha nem nyúlsz hozzá,nem simogatod,akkor nem kell aggódni.

2010. márc. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!


A barátnőm orvos, van egy macskája meg egy 1,5 éves kislánya :) (a macska már évek óta velük él, tehát a terhesség alatt is ott volt).


Ő tanult is a toxoplazmózisról, mégse félt a macskától.


De találtam neked egy cikket is, olvasd el, hogy megnyugodj!


[link]


Boldog babavárást!


17 hós kislány anyukája

2010. márc. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Menj el vérvételre, ahol megnézik, hogy átestél-e már toxoplasma fertőzésen. Ha igen, akkor nincs miért aggódni, ha nem, akkor én a helyedben nem mennék.
2010. márc. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat. Pont tegnap reggel voltam toxoplazma vérvételen, és este angol tanárnál...

Jövőhéten kiderül, hogy átestem e rajta..

2010. márc. 9. 09:34
 6/6 anonim ***** válasza:
Semmi bajotok nem lesz. Nekem is van macskám, 8 hete szültem egy egészséges kislányt. Nem a macska veszélyes, hanem az alom, de gondolom, abban nem fogsz turkálni. Egyébként ezt a fertőzést nyers hústól is elkaphatod, kicsit túl van ragozva ez a macska dolog.
2010. márc. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!