Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megosztanatok tapasztalaitokat...

Megosztanatok tapasztalaitokat? Elso, masodik, harmadik pocaklako mozgasat mikor ereztetek eloszor? Es milyen nemu?

Figyelt kérdés

2015. aug. 14. 22:09
 1/7 anonim ***** válasza:

Állítólag van különbség, hogy mellső, vagy hátsó fali a lepény, a mellsőnél később érezhető valamivel. És azt is mondják, hogy a másodikat előbb érezni. Ha ez igaz, akkor ez a két dolog kiegyenlítette egymást nálam. És testalkattól is függ, én vékony vagyok, izmos a hasam.

Az elsőnél hátsó fali volt, és a 14. héten éreztem először, ő kislány. A második mellső fali és szintén a 14. héten éreztem először, ő fiú lett.

2015. aug. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Első: 16 hetesen

Második: 13 hetesen

Harmadik: 14 hetesen ( itt mellső falon tapadt a lepény, az első kettőnél hátul)

2015. aug. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Jaa, első fiú, második lány, harmadik fiú :)))
2015. aug. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Első lányomat a 21.héten, a másodikat a 13-14.héten (a dokim szerint képtelenség...majd ha lesz méhe talán hiszek is neki ;) ) a harmadik még csak 8 hetes, írok ha érzem. :)
2015. aug. 15. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Elsőnél: 19.hét közepén- fiú

Másodiknál: 18.hét közepén-lány

Mindkettőnél hátsó fali lepény.

2015. aug. 15. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

En 17 heten tudtam beazonositani, hogy a baba lehet, de mar korabban is ereztem valamit, csak nem hittem, hogy o az :)


Most a masodikkal 7 hetes terhes vagyok es alig varom, hogy tortenjen valami :)

2015. aug. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
17, 16 es most a 3.at 14 hetesen :)
2015. aug. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!