Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15 hónapja viszketek odalent,...

15 hónapja viszketek odalent, de babát szeretnék. Mi bajom lehet? Volt vkinek hasonló? Nem GOMBA!

Figyelt kérdés
Rendszerint mensi után,és ez kb. félidőre enyhül,majd megszűnik.Orvostól orvosig jártam,kezelgettek,de nem használt SEMMI.A legutóbbi orvos szerint nincs fertőzésem.A petefészkeim és a méhem rendben van.Ha lenne vmi fertőzés a méhemben,az ugye súlyosbodott volna a 15 hónap alatt?Senki nem lát semmit,a létező összes gyógyszert betettem,beszedtem...
2010. márc. 9. 12:32
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Pedig ez tuti gomba.

Kenet?

Rákszűrés volt?

2010. márc. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Persze!Volt minden!!!Rákszűrés negatív,egyszer egy kenetvizsgálatra adtak huhh..vmi C-betűset,nem klion,vmi más,most nem jut eszembe.De nem enyhült,kicsit sem.Candida,chlamydia negatív.
2010. márc. 9. 12:50
 3/22 A kérdező kommentje:
Volt már gombás viszketésem,akkor a falat kapartam,sírtam,borzasztó volt,és csak a hideg vizet bírtam odalent.Most úgy viszketek,h nincs olyan erős ingerem h vakarózzak,pedig erősen viszket csak máshogy.És most a 40-40 fokos forró víz esik jól.Enyhít rajta sokat.Ja,és reggel a legdurvább:(Allergia kizárva,mindent végigzongoráztam már.
2010. márc. 9. 12:52
 4/22 anonim ***** válasza:
Cukorbetegség?
2010. márc. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Nem vagyok cukorbeteg.De a cukorbetegek gombásodásra hajlamosak odalent,és ez nem gomba.Ráadásul a létező összes gombaellenes cuccot használtam már.Kúptól kapszuláig mindent.
2010. márc. 9. 12:57
 6/22 A kérdező kommentje:
Ha terhes lennék lenne baja a babának vajon?Azzal nyugtatgatom magam hogíy ha ez akármilyen fertőzés,akkor ez már elhatalmasodott volna ennyi idő alatt.Vagy tévedek?
2010. márc. 9. 12:58
 7/22 anonim ***** válasza:
Nem lehet, h valami irritálja a nyálkahártyádat odalent? Műszálas bugyit használsz? Lehet, h ki kéne próbálnod a tejsavas intim lemosót, mert a sima tusfürdő vagy szappan is irritálja odalent.
2010. márc. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Szia!

Próbáld ki a meleg sós ülőfürdőt! Szerintem csodákra képes! Én rendszeresn csinálom, sőt a fürdővizembe is öntök általába (jódozott, vagy tengeri) sót és nekem még soha (le is kopogom), de még tényleg soha nem volt komolyabb bajom, max 1-2 nap viszketés és kész, rögtön rendbe hozta! Mire elmentem a dokihoz már semmi nem volt!

Remélem segít neked is!

2010. márc. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Pamutbugyit használok,bio-gyógybetétet,tisztaságinak is.Tampont nem használok.Intimlemosót évek óta,kizárólag azt.Mosószeres,öblítős anyaggal nem érintkezik a bőröm.Óvszer sincs,fog.gátló sincs,semmilyen gyógyszer nincs.Wc papírból mindenfélét használtam már.És az érdekes h mensi után kezdődik,és lassan elmúlik a félidőre.

3 és fél éve szültem,belül repedtem,varrtak.nem lehet h egy varrat nem szívódott fel?Azt mondják a dokik h kizárt,nem is látnak ott semmit sem.?Mert leginkább jobboldalon érzem ezt.

2010. márc. 9. 13:05
 10/22 A kérdező kommentje:
13:04:persze h próbáltam...napokig...gyógynövényest is...kicsit sem lett jobb,egy hajszálnyit sem.
2010. márc. 9. 13:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!