Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12. Heti genetikai utrahangon...

12. Heti genetikai utrahangon 3mm lett a tarkóredő, es mivel ez a határ rögtön elküldtek integrált tesztet csinálni. Volt másnak is ennyi az érték?

Figyelt kérdés
Az eredmeny csak jovoheten jon meg, egyebkent minden mas rendben van, van orrcsontja is.. De annyi oldalt olvasgattam hogy teljesen bepánikoltam, sajnos többségében rosszakat irnak illetve annak ellenére hog a teszt negatív lett és a méhlepényt is megnézték ami szintèn jó eredményt mutatott ennek ellenere szivbeteg lett a babajuk... Nagyon felek, kerelek osszatok meg a tapasztalatotokat, nektek mennyi volt a tarkóredő illetve van olyan akinek sok volt de egeszseges babaja szuletett??
2015. aug. 15. 22:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Én tegnap voltam chorionbiopszián a korom miatt. Ott mondta a genetikus, hogy ilyen esetben feleslegesek a vértesztek. Naponta 8-9 ilyen esettel találkozik, ahol normál fölött van a tarkóredő érték, de 98%-ban nincs probléma. Lehet, hogy megcsináltatod az integráltat, abból ugye a 18 héten lesz valami eredmény, és még utána is elküldhetnek magzatvíz vizsgálatra. Ami következő héten lesz kész az a kombinált teszt. Genetikai tanácsadásra is elmehetsz, ha kérsz beutalót.
2015. aug. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia!


Nekünk 4,3-at mértek. Több helyen, többször, tehát nem tévedtek.

Utána chorion biopszia.


Minden negatív lett! :)


Most 2 éves a kislányunk, gyönyörű és nagyon okos gyerkőc! :) 22 hónapos kora óta folyékonyan, összetett mondatokban beszél. Ügyes minden téren.


Ne aggódj!


Végig kell járni az összes vizsgálatot, a 18 heti spec szív uh vizsgálattal együtt, Dr Hajdú Julianna a legjobb.


Genetikai uh-ban Dr Hajdú Krisztina a legprofibb, szívből ajánlom!


Jó egészséget!

2015. aug. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!