Ikreknek nevek?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Ikreket várok,elvileg egy kisfiú és egy kislány páros.Már van egy 3 éves kislányom,Zoénak hívják.Mikor a férjemmel összeházasodtunk,eldöntöttük,hogy ami az első baba neve lesz azzal a kezdőbetűvel lesz a többi gyerkőc neve is,így nekünk a Z betű adott.Kisfiúban a Zénó lesz úgy tűnik(görög eredetű,mint a Zoé),kislányban is jó lett volna ha görög eredetű de nem találtam olyat.Ezen kívűl tetszik a Zara és a Zora.Kíváncsi lennék nektek hogy tetszik esetleg mit ajánlotok:)köszönöm:**

2015. aug. 18. 14:45
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
koszonom mindenkinek:*nagyon szepeket irtatok meg,vegul Zeno sem Zeno lesz,annyi szep nev van;)kulon koszonet annak aki leirta a gorog eredetu neveket,sehol sem talaltam,ja es ment a zold kez mindenkineek:))
2015. aug. 18. 17:19
 22/26 anonim ***** válasza:
Én a Zente-Zina párosra szavazok! :)
2015. aug. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Nekem a Zille-Zolta paros tetszik. 😊
2015. aug. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
koszonom:*
2015. aug. 18. 22:18
 25/26 anonim ***** válasza:
Zamira zalán amúgy mi lenne ha nem a betű egyezne hanem három betűs lenne pl Lea-Tia
2015. okt. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:

Először is mindig a vezetéknévhez kell igazítani, illetve nézni az összecsengést.

Fiú-fiú ikrek:

András-Endre

Áron-Andor

Bence-Vince

Dávid-Dániel

Fülöp-Lóránt-Lőrinc

Kende-Zente

Milán-Zalán

Soma-Samu


Lány-Fiú:

Boróka-Botond

Dóra-Dávid

Jázmin-Ármin

Johanna-János

Lilla-Lóránt

Kincső-Karina-Kolos-Kende

Mira-Milán

Nóra-Nimród-Noé

Petra-Péter

Zoé-Zalán-Zétény

2021. márc. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!