Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dupla teszt eredmeny, magasabb...

Dupla teszt eredmeny, magasabb kockazati rendellenesseg?

Figyelt kérdés
Az orvosom ma mondta hogy nagy a kockazati lehetoseg valami fejlodesi rendelkenesegre. Az ultrahangal nem latott semmit. Termeszetesen tovabb kuldott vizsgalatra. De nagyon felek hogy valami gond lehet a babaval. Ha volt valakinek hasonlo eredmenye kerem irja meg hogy mi tortent a babaval. Koszonom.

#Duplateszt
2015. aug. 18. 20:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Mihez hasonló eredmény?
2015. aug. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Milyen fejlődési rendellenességre gyanakszik? Milyen lett az eredményed? Milyen vizsgálatra küldött? Hány hetes vagy?
2015. aug. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Ennyit mondott hogy van olyan hogy alacsony a kockazati lehetoseg hogy fejlodesi rendeĺlenesseg legyen es van hogy magasabb. Tehat nagyobb az esely arra hogy valami fejlodesi rendelleneseg lehet. Ezt a down korral egyszerre nezik. Es a down korra kicsi az esely es mas fajta rendellenesegre nagy az esely. Nem tudom mennyire tudtam erthetoen leirni. Tobbet en sem tudok a dologrol. Ezert erdeklodom. 3ik babank. Van ket egeszseges gyerekunk. Ilyen problemaval meg nem alltam szemben.
2015. aug. 18. 21:33
 4/15 A kérdező kommentje:
A vizsgalat 12 hetesen volt. Most 16 hetes vagyok.
2015. aug. 18. 21:34
 5/15 anonim ***** válasza:
De mi van a papíron, ami alapján az orvos azt gondolja, hogy valami nem oké? Edwards-szindrómát és Patau-szindrómát szoktak még Downnal együtt nézni. Lesz további vizsgálat? Amnio vagy lepénymintavétel?
2015. aug. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Ennyit mondott hogy van olyan hogy alacsony a kockazati lehetoseg hogy fejlodesi rendeĺlenesseg legyen es van hogy magasabb. Tehat nagyobb az esely arra hogy valami fejlodesi rendelleneseg lehet. Ezt a down korral egyszerre nezik. Es a down korra kicsi az esely es mas fajta rendellenesegre nagy az esely. Nem tudom mennyire tudtam erthetoen leirni. Tobbet en sem tudok a dologrol. Ezert erdeklodom. 3ik babank. Van ket egeszseges gyerekunk. Ilyen problemaval meg nem alltam szemben.
2015. aug. 19. 05:48
 7/15 A kérdező kommentje:
Elnezest. Nem akartam megegyszer elkuldeni. Nem igazan tudok eligazodni a papiron. Gondoltam hatha van igy is valakinek valami informacioja. De ha valami pontosabbat megtudok irok meg.. rakerdezek konkretan... . Ma kerek idopontot, egy ujabb vervetelre.
2015. aug. 19. 05:54
 8/15 anonim ***** válasza:

Gondolom vagy az Edwards-ra vagy a Patau kórra lett magasabb.

Nekem az Edwardsra lett közepes, de Down-ra nekem is negatív.

2015. aug. 19. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Trisomia 13/18 itt van valami elteres
2015. aug. 19. 11:05
 10/15 anonim ***** válasza:
Ez az Edwards kór és a Patau kór..De most komolyan. Azt mondták, hogy nagy esély van arra, hogy a babádnak fejlődési rendellenessége van, ami miatt az is lehet, hogy életképtelen lenne, és meg kell szakítani a terhességet. Erre te még annyit sem kérdezel meg, hogy milyen rendellenesség? Azért ez elég fura.. Ha már a dokid ilyen "alapos", akkor miért nem próbáltad kiszedni belőle, mi a baj?
2015. aug. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!