Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetes terhesen 40 évesen...

7 hetes terhesen 40 évesen első babával elhagyott a párom. Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
3 éve vagyunk együtt.Ma derült ki hogy fél éve csal a párom az exével.Össze vagyok törve.Teljes bizonytalanságban vagyok.Elvetetni nem szeretném.
2015. aug. 20. 11:16
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
A gyereket megtartanám, az apját nem. Fizetné a gyerektartást és látogatná. De ilyen ember mellett nem élném le az életem. Nem akarok gyáva megalkuvást tanítani a gyerekemnek. Ráfogni mrg nem fognám rá, hogy egy ilyen emberrel maradok azért hogy neki jó legyen. Nem lesz jó neki. És neked sem. Tovább kell lépni.
2015. aug. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Szia! !-es valaszoloval abszolute egyetertek! Ha megszuletik majd a babad, meglatod, h siman megleszel a volt parod nelkul, nem is fog hianyozni, m a baba kitolti azt az urt es erzelmileg fel fog tolteni. Orulj neki, h 40 evesen megadatott az, h babad lehet! Koncentralj erre. Az a ferfi meg, aki ezt ennyire nem ertekeli, meg sem erdemel!

Gratulalok a picihez!! boldog leszel vele, hidd el :)

2015. aug. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Próbálom én is így felfogni a dolgokat.A családban még senkinek nem mondtuk el hogy babánk lesz. Ma lesz egy családi ebéd.Igazából már el sem kéne mennem,de ott leszek.Csak azért is.Anyósom egy jó és egy rossz hírrel lesz ma gazdagabb.Sajnálom,mert őt is meg fogja viselni és biztos hogy nem a fiának fog igazat adni.Félek hiszem első baba,ez még társsal is új dolog,de így?? csak bőgök,azt hiszem ez még idő mire feldolgozom. Mindig is normális családra vágytam,és eddig róla is azt gondoltam jó apa lesz.Bár az még lehet,csak már nem a páromként.Az a baj,hogy szeretem és ez hidegzuhanyként ért. A nőnek már van egy gyereke ami nem közös,kb 1 éves volt mikor ők jártak. A párom hagyta ott anno mert a gyerek apja mindig képbe jött újra a nőnél. Most kb 4 éves és gondolom kell neki egy apuka,ami a párom személyében testesülne meg...
2015. aug. 20. 11:55
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem egyszeri megcsalás volt, bár szerintem az sem nézhető el, de egy fél éves viszony, úgy, hogy már gyerekek is vannak, teljesen kizárná nálam a tisztelet utolsó szikráját is. Fáj, tudom, mert én is váltam már el, hasonló körülmények között, igaz, gyerek nem volt. De attól még nagyon tud fájni. De megéri tovább menni és keresni a méltót! Fel fogsz állni, mert a Picinek igazi, erős édesanyára lesz szüksége, és te ilyen nő vagy! A társ pedig jönni fog idővel! Csak hozd magad egyenesbe, légy magabiztos, határozott nő, és boldog édesanya. Sugározni fog rólad, hogy veled érdemes ismerkedni! Fel a fejjel! Gratulálok a babához, életed legvidámabb kalandja vár és rettenetesen sok, feltétel nélküli, igazi szeretet, amit majd a gyermeked ad neked! :)
2015. aug. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
a baba maradna, a pasi menne. erős, felnőtt nő vagy. minden rendben lesz.
2015. aug. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Szinten negyven leszek,elso babaval,harom eve vagyunk egyutt az apukajaval. Iszonyuan szeretem ot,annak ellenere,hogy nem zokkenomentes az eletunk. Ha megcsalna,plane folyamatosan, szakitanek vele,bar megszakadna a szivem. DE abban nem vagyok biztos,hogy ez vegleges lenne. Nem kell eletre szolo elhatarozast hozni, most tedd ki szepen a szuret,aztan meglatod,mit hoz az elet. Nincs vege a vilagnak,legy eros es hatarozott.
2015. aug. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Gratulálok a babához! tartsd meg a gyerekedet,neveld fel. párodal vagy ki békülsz,vagy elküldöd az exéhez.
2015. aug. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

40 évesen nem is lenne kérdés, hogy a babát megtartsam-e, hiszen nem biztos, hogy lesz még egy esély az anyaságra. A pasi repülne, abban is biztos vagyok. Még egy megcsalást meg tudnék bocsájtani, de egy viszony más más téma.


Leszel még szerelmes, és hidd el, tudsz párt találni gyerekkel együtt is. :)

2015. aug. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
De aranyosak vagytok,köszönöm! Soha nem írtam még ide,valahogy mindig mindent megoldottam eddig.Megvolt a családi ebéd.Utána kérdeztek rólunk és nem volt mire várni,közöltem hogy egészen ma reggelig voltak közös terveink.Majd mondtam kérdezzék meg a páromat.Erre ő közölte hogy megcsalt.Megdöbbentek.Főleg hogy az exxel akit akkor is utáltak.Majd közöltem hogy a hab a tortán hogy babát várok.Mindenki sírt.Mondták hogy bármiben számíthatok rájuk.Anyósom nagyon mérges volt a fiára,ismeri azt a nőt.Mondta hogy annak a nőnek a gyereke soha nem lesz az ő unokája! Illetve hogy jól gondolja meg,mert annak a nőnek semmi nem szent.Meg mindig olyan ez az egész,mint egy rémálom...
2015. aug. 20. 18:51
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

El sem tudom képzelni, min mész most keresztül... :(


Lehet, hogy ez most nem vigasztal, de ha belegondolsz, még szerencse is, hogy kisbabát vársz. Ha a teherbeesés előtt derül ki a megcsalás, lehet, hogy évekig nem lenne esélyed szülni, és kicsúsznál az időből... Tudom, nem könnyű most így szemlélni, de ha úgy nézed, lehet, hogy ez a Gondviselés keze, így kaptál esélyt az élettől az anyaságra. Nézd a szépet, lesz egy csodálatos gyereked! Az exed szülei biztos segítenek majd, ha így állnak hozzá, nem maradsz egyedül a bajban. Nagyon szurkolok!

2015. aug. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!