Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy derült ki, hogy terhes...

Hogy derült ki, hogy terhes vagy? Elmeséled a történeted?

Figyelt kérdés
Mennyi próbálkozás után sikerült? Mikor teszteltél? Számítottál rá? Éreztél előtte valamit?
2015. aug. 21. 08:08
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Fogamzásgátló abbahagyása utáni első hónapban rögtön sikerült. Terveztük. Nem várt előtt egy héttel már nagyon fájt mindkét mellbimbóm és sokat szédültem. A nem várt menzesz nem is jött meg, akkor teszteltem pozitívat. Mivel, nem védekeztünk, számítottam rá :)
2015. aug. 21. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Első gyerek, első hónapban. Nagyon korán csináltam tesztet, kb. a 9. dpo-n. Ránéztem 10 perc múlva, nega. Otthagytam, elmentem dolgozni. Mire este hazaértünk ott volt a halvány, de egyértelmű második csík. Nagyon még nem mertünk örülni, mert hogy időn túli. Két nap múlva időn belül is pozi lett.

Most a másodiknál 3. hónapban lett az. Itt viszont csak két nap késés után csináltam tesztet, mert olyan bolondok háza volt január-februárban,hogy el is felejtettem,hogy nem védekezünk! :) Csak feltűnt,hogy késik. Egyértelmű pozi lett.

2015. aug. 21. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
90%
30. szülinapomon poénból csináltam egy tesztet, de tudtam, hogy negatív, mert akkor épp nem jártunk lombikra és azt mondták, természetes úton meg nem lehet gyerekünk. Hát mégis lett! Nem számítottam rá, abszolút csak azért csináltam tesztet, mert 40 napja nem jött meg és mekkora poén lenne, ha ez lenne a 30. szülinapi ajándékom! 2 év után sikerült. Nem éreztem előtte semmit. Másodjára 2,5 év próbálokzás után mentünk el lombikra és biztos voltam benne, hogy sikerül és már a 27. napon tszteltem és pozitív lett, de itt sem éreztem semmit, csak egyszerűen tudtam, hogy sikerülni fog, nem is aggódtam.
2015. aug. 21. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Első próbálkozásra sikerült. 10. Dpo-n teszteltem halvány pozitívat. Nem azért mert éreztem bármit, csak vettünk egy halom 10es tesztet olcsón és játszottam vele. Előtte más okokból 1 évet vártunk a próbálkozással. Ezért voltunk türelmetlenek.
2015. aug. 21. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
:) Gratulálok mindenkinek!!
2015. aug. 21. 08:36
 6/24 anonim ***** válasza:
75%

En akkor csinaltam tesztet mikor nem jott meg es mahyon gorcsolt a hasam, fajt a derekam. Szoval mindjart megjon erzes. Nem akartam elhinni, rogton egyertelmu pozitiv volt. Idegsokkot kaptam. Egy oda nem figyelt alkslombol sikerult. Fiam nem volt meg harom eves, lanyom meg 14 honapos mindketto csaszaros volt es koltozkodes elott alltunk. Szoval nem a hihetetlen nagy boldogsagot ereztem.

de fel sem merult az abortusz... jovo heten szulok. Es mar nagyon varjuk.

2015. aug. 21. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

3. inszeminációnk után csináltam otthon egy tesztet, ami negatív lett. Megbeszéltem a férjemmel, hogy amikor visszamegyek a meddőségibe, akkor megbeszélem az orvossal, hogy írjon fel minket lombikra, hogy minél hamarabb tudjuk kezdeni. Csináltak egy vérvételes HCG tesztet és az már kimutatta, hogy terhes vagyok. Nyilván nem számítottam rá és nem éreztem semmi különöset.

Összesen 6 évet vártunk a babára.

2015. aug. 21. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
61%
Nem próbálkoztunk kifejezetten, fogalmam sem volt, mikor van ovum, csak csináltuk, mikor kedvünk tartotta. A 3. hónapban már nem jött meg. Pont külföldön voltam, vettem egy tesztet, de negatív lett. Aztán mikor már 2 hete késett és biztos voltam benne, hogy terhes vagyok, vettem mégegyet. Annál erősebb pozitív tesztet még nem láttam. Konkrétan semmi tünetem nem volt a mensi kimaradáson kívül. Talán az el nem múló nyakfájásomat tudhattam be ennek, de akkor még nem is gondoltam erre.
2015. aug. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
61%

1,5 eve vartam mar munka miatt, hogy vallalhassunk babat, elötte korabbi eü elötörtenetem miatt mar celzottan ugy sportoltam es ettem, ami segiti, hogy minel elöbb összejöjjön. Nezettem hormonokat is, amit jol tettem, mert meg kellett egy kis korrekcio. Vitaminokat kezdtem szedni 4 honappal elötte, ahogy a ferjem is, es ö is figyelt az etrendjere.


1. honapban sikerült. Szakertö tanacsara kihagytam egy repülös utazast, emiatt mar a 9. dpo-tol el kezdtem tesztelni, hogy minel elöbb lemondhassam az utat, ha kiderül, 5 nappal az ut elött, a 11-12. dpo körül ki is derült:)


Nem ereztem elötte különösebbet, csak azt, hogy szerettem volna, hogy jöjjön:)

2015. aug. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
61%
Általános nőgyógyászati vizsgálatra voltam bejelentkezve, hogy még terhesség előtt csekkoljuk minden rendben van-e, jöhet-e a gyerek. Mivel előtte megszakítással védekeztünk 2 évig és nem csúszott be, azt hittem nehezen fogok teherbe esni és sokára, ezért már abban a hónapban nem védekeztünk sehogyan. Aznap mikor nőgyógyászhoz kellett mennem, azért csináltam egy tesztet, hátha okosabb leszek, de még 2-6 nap volt mensiig igy nem számítottam pozitívra, de az lett. A nőgyógyásznál már ezzel az infoval vizsgáltak meg, persze még nem sok minden látszott de szerencsére nem volt velem probléma.
2015. aug. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!