Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ismertek olyan embert, aki...

Ismertek olyan embert, aki végig dohányzott a terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Lett valami a picivel?
2015. aug. 25. 00:01
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
64%
Én se bírom ezt a stresszel többet ártunk hülye kamudumát.... Ahogy meglett a pozi teszt nem gyujtottam rá többet. Nehéz, megkívánom, de megállom, a gyerekemért simán... ez a legkevesebb. És nem vagyok stresszes idegbeteg tőle :)
2015. aug. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
76%

Sajnos igaz, amit a 6-os mond, bizony egy dohányos anyuka újszülött gyermeke ugyanúgy nikotinfüggő, mint az anyja. És mivel nem kapja meg az "adagját" ezért keservesen sír, mert elvonási tünetei vannak.

Ugyanez a helyzet drogos nő gyermekénél is, ott extrém esetében még adagolnak is a gyereknek a narkotikumból, a leszokást elősegítve.

Borzalmas!

Aki nem tud leszokni, az ne vállaljon gyereket!

2015. aug. 25. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Igen. Mind a két gyerek a 36. héten érkezett, a másodikkal már 3 hetet kórházban töltött, visszatartáson.

Mind a két baba alacsony súllyal született, a kislánynak folyamatosan valami légúti megbetegedései vannak, gyenge az immunrendszere, beteges.

A baba még nincs egy éves, de már többször volt beteg. (Mivel a baba másik apától van, elváltak, tehát még az sincs, hogy a nagy hurcol haza mindent az oviból, mert nem az anyjával él a kislány.)

2015. aug. 25. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
2 anyukát ismerek. Egyik elmondása szerint napi 3-4 szállal szívott, szerencséje volt, időre született egészséges babája. A másik többet szívott, időre jött de alacsony súllyal és elég beteges szegény. :( még több kárt tud okozni de ez így szerintem épp elég baj, főleg ha azt nézzük, hogy egy ilyen butaság miatt, mint a cigi..
2015. aug. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Nagymamám, keresztanyám és unokanővérem. Egyedül keresztanyám fia lett asztmás, de ő súlyosan elhízott is, mert borzasztó egészségtelenül eszik és semmit nem mozog. A többiek egészségesek.
2015. aug. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
57%
10. Válaszolónak teljesen igaza van!! Aki nem képes a dohányzásról leszokni (ami egyébként is KÁROS mindkét félre) az NE is szüljön gyereket!!!!!! Botrányos a kérdés.....boccs!!
2015. aug. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
74%

Anyukám. én is a nővérem is egészségesek vagyunk, nem is voltunk soha betegesek.

Nekem 3 gyermekem van, soha nem cigiztem. A legnagyobbam kruppos volt, szerencsére pár éve már nincsenek rohamai. A 2 kisebb asztmás, sok rohammal, befulladással, betegeskedéssel.

2015. aug. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
0%
17. Válaszoló, feltételezem, hogy anyukád akkor cigizett, az lehet, hogy Te, és Nővéred egészségesek vagytok, viszont a gyerekeitekben kiüthet, hogy a mamájuk dohányzott terhessége alatt!
2015. aug. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!