Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pozitív teszt után mikor...

Pozitív teszt után mikor mentetek orvoshoz?

Figyelt kérdés
Vagy mikor van értelme? Amikor már látnak is valamit, szívhang is van, az hány hetes kor?
2015. aug. 25. 10:28
 1/7 anonim ***** válasza:
6. hèt vège fele van szívhang. Ha biztos vagy a fogantatás idejében. Én 5 hetes végén mentem, hogy biztos jó helyen van-e.
2015. aug. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
6 hetesen, volt szívhang mindent rendben talált :)
2015. aug. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
7 hetesen. Mondta, hogy ha ragaszkodok hozzá, előbb is mehetek, de feleslegesen fizetek ki egy látogatást, mert szívhangot még nem biztos, hogy látni fog. Hallgattam rá, 7 hetesen mentem.
2015. aug. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ha nincs olyan doki, akihez rendszeresen járok, akkor érdemes már az elejétől keresni magánt és oda menni? Vagyis én olyat szeretnék, aki sztkban is rendel, de vezet szülést is...
2015. aug. 25. 11:12
 5/7 anonim ***** válasza:

6+4 hetesen voltam, volt pulzálás de csak 3 mm volt az embrió, lehet ha vagy 2 nappal korábban megyek, akkor nem látszik még. Olyan 7 hetesen érdemes.


Én rögtön magánba mentem de utólag belegondolva kár volt érte. Vannak jó dokik az sztk-ban is. És ne a pénzért figyeljenek oda az emberre, inkább olyan doki a jó, aki tb alapon is ellát rendesen. A nemtorodom dokik pénzért sem biztos, hogy annyira figyelmesek. Szóval én utólag inkább sztk-ba mennék és ha meg vagyok elégedve az orvossal, akkor mennék a magánrendelésébe. Vagy még akkor sem.

2015. aug. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is először egy SZTK-s rendelésen akartam letesztelni az orvost: ha ott jó fej, akkor megyek magánba hozzá. Aztán annyira korrekt volt az SZTK, hogy ott ragadtam, megmaradt a jó párszor 10 ezer forintom. :)
2015. aug. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6+5 hetesen fogok, holnapután.
2015. aug. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!