Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Járt más is úgy, hogy a...

Járt más is úgy, hogy a terhessége alatt hosszan tartó hasmenése volt, de semmi baja nem volt ezen kívül?

Figyelt kérdés

Tehát volt nálam mindenféle vizsgálat de szerencsére nincs semmi bajom

Egyszerűen csak napi 2-3 alkalommal hasmenésem van. Semmi nem fáj, semmi egyéb tünetem nincs azon kívül h zavar.

20 hetes km


2015. aug. 25. 13:44
 1/6 anonim válasza:
Nekem volt 1-2 alkalommal 1 hétig tartó hasmenésem, mondjuk még a 20. hét előtt. Elmentem orvoshoz, de nem volt semmi gond, ő a Lactiv plusz tablettát javasolta, azt szedhető terhesen is, attól jobb lett. :) Esetleg kérd ki te is az orvos véleményét, de szerintem elmúlik, ha nincs más a háttérben :)
2015. aug. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Volt. Higabb székletem. Valszeg nyom valamit a baba és másképp müködik a bélrendszered. Ha kivizsgáltak és valóban nincs bajod akkor örülj neki. Van akinek szorulása szokott lenni. Az még szarabb. Ha nagyon zavar a vastabiból vegyél be egyel többet, általában kicsit megfogja. De ártani biztos nem árt.
2015. aug. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mióta babát várok, az a ritka ha nem megy a hasam. Nem azt mondom, h naponta többször, vagy minden nap, de sűrűn. Ilyenkor megváltozik az ember teste,szervezete.


33hkm

2015. aug. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

azt hittem csak én vagyok igy egyedül....nekem tegnap a nődoki a protexint javasolta.(bár ezt a fajtát nem ismerem)

normafloret szedtem de semmit sem ért.

2015. aug. 25. 16:02
 5/6 A kérdező kommentje:
egyébként kb 1 hónapja van,előtte szorulásom volt
2015. aug. 25. 16:04
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Magnéziumot szedsz? Mert nekem ugyanez volt, és a dokim mondta, hogy némelyik magnézium tablettákban van valami komponens, és az hasmenést okoz! Borzasztóan zavart, de más bajom nem volt! Váltottam egy másik fajta magnéziumra és elmúlt!
2015. aug. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!