Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Igaz, hogy cukorterheléses...

Igaz, hogy cukorterheléses vizsgálatnál a két vérvétel közötti 2 órában nem szabad mozogni, mert az befolyásolja az eredményt?

Figyelt kérdés
Vigyek olvasnivalót és üldögéljek, ezt olvastam, de nekem pont jó lenne az a két óra, hogy bevásároljunk kislányommal az ovira ruhákat.
2015. aug. 26. 09:26
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Köszi!
2015. aug. 27. 16:31
 22/24 anonim ***** válasza:
39%
Kösz hogy lepontoztatok, lehet, hogy IR-esek vagytok, én meg ezzel foglalkozom. És nyugodtan bevásárolhat, nem fog az eredménye fals lenni. Sőt! Nem intenzíven fog sportolni, hanem bevásárol. Ez ugyanolyan baromság, mint amikor felteszik valakinek a 24 órás vérnyomásmérőt, és kíméli magát, és nem ugranak ki az értékei, és nem derül ki, hogy gond van, csak a szülőszobán van hoppá, egy oxigénhiányos baba, mert anyuka el-elájul vajúdás közbe. Gratulálok!
2015. aug. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Oké, megtörtént, egyből szóltak, hogy menjek el és 2 óra múlva jöjjek vissza, nem kellett pihenni. Probléma megoldva. A cukor nagyon rossz volt, de ihattam egy pici vizet utána. Vásárlás is megoldva.
2015. aug. 28. 14:31
 24/24 anonim ***** válasza:
49%
5 éve minden 3. Hónapban járok és eü főikolát végeztem. Lehet, hogy nem tartod sokra, de én úgy gondolom tudom miről szól. Se séta, se víz. A többi csak felelőtlen engedmény, hogy ne legyen tele a folyosó. Gratulálok én is neked!
2015. aug. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!