Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gyulolok terhesnek lenni. Mit...

Gyulolok terhesnek lenni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
18 hetes terhes vagyok.Akartuk a babat nagyon.Viszont rengeteget szenvedek.Nagyon sokat,eddig 8 kilót hiztam pedig nagyon figyelek arra hogy mit eszem.Egesz eddig rosszul voltam,émelygés ami nalam ehseggel párosult sajnos.Undorodom magamtol ha tükörbe nézek. A szulesnek mar csak a gondolatától is rosszul vagyok,felek rétegek.Ez korabban is volt mar,de nagyon akartam a babat,es ot most is akarom.Csak epp azt akarom hogy vege legyen mar.Hogy fogom igy vegig csinalni?
2015. aug. 26. 18:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szedd össze magad... Más is émelygett, rosszul volt. Ha lelkileg ilyen vagy, az testileg is kihat. Ördögi kör.
2015. aug. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Jó szívvel ajánlom, hogy keress pszichológust,dúlát vagy egy jó szülésznőt, aki segít a felkészülésben. Nekem itt sokat segítettek. Ha budapesti vagy, hozzajuk menj: www.perinatus.hu
2015. aug. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van az elsőnek.Tessék összekapni magadat,mert ez a babára is kihat,akit vársz,és felelősséggel tartozol érte. Én nem émelyegtem,én a 7. hónapig hánytam,keményen... szörnyen vizesedett a lábam... iszonyatosan fájt a derekam... nagyon fejfájós voltam vele,amire nem igen szedhettem gyógyszert,tűrtem... nem egy leányálom sokunknak a terhesség,de ha már belevágtunk,és babát akarunk sok mindent el kell tudni viselni! A terhesség még csak a kezdet..szükség lesz még az idegeidre később is,ne roppanj össze ilyenektől,hogy sokat hízol..és változik a tested.
2015. aug. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, miből gondolod, hogy te többet szenvedsz, mint más. Az anyasághoz is fel kell nőni, ami a tervezéssel, gondolkodással kezdődik. Aztán jön a terhesség. Aztán szülsz, és még mindig nem lettél anya feltétlenül. Az egodat kicsit odébb kellene most tenni, azzal kezdd el a felnövést a feladathoz. Ez már nem rólad szól, ennyi.
2015. aug. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Menj el pszichológushoz.
2015. aug. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Valóban jó ötlet egy szakember keresése. Sokat segíthet, máshogy fogod megélni. Azt, hogy szedd össze magad, könnyű mondani. Tényleg ezt kell tenned, de haladj kis lépésekben. Az hogy figyelsz a kajára, nagyon jó. Ha kell benne segítség, írj nyugodtan. Az émelygésre vannak különféle vitaminok, homeós szerek, ártalmatlan gyógyszerek, és házi praktikák, próbálkozz. A szülésnek olvass utána, nézz videót (SZÉP SZÜLÉSRŐL), olvasgass szép történeteket, és szuggeráld be magadnak, hogy gyönyörű szülésed lesz, és egészséges gyermeked. Ez a gondolat legyen a fejedben. Kitartás!

Egy szülésznő

2015. aug. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nagyon nagyon igaz amit irtok,es nagyon koszonom a biztatást!Tudom hogy masnak sem konnyebb.A babam a legfontosabb es ossze kell magam szedni.Sajnos pszichologusra nincs most pénzem,de amit irtok rengeteget segített.Oszinten nagyon koszonom.
2015. aug. 26. 20:19
 8/14 anonim ***** válasza:
A nővérem 2. babával terhes, és neki is vannak félelmei... Neki az a mondása, hogy bent nem maradhat!!! :P Úgyhogy ne félj a szüléstől! És hogy a rossz korszakokat kibírd: menjetek sétálni, kicsit kikapcsolódni a pároddal,hogy feltöltődj.
2015. aug. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 piroska és a farkas ***** válasza:
Èn is azt mondom, h szedd össze magad, gondolj arra, h mindez alapvetően természetes, és a babàdért törtènik. Ugyanakkor nem elmerülve az önsajnàlatban, nyugodtan engedj meg magadnak néha panaszkodàst is, hisz nem véletlen maga a " terhesség" szó, bàrmennyire is àldott àllapot.
2015. aug. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom!Azt hittem leszurtok majd es senki nem érzett meg ilyet de orulok hogy megertek.Probalom összeszedni magam.Nagyon koszonom.
2015. aug. 26. 22:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!