Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől lehet ez? 31 hkm.

Mitől lehet ez? 31 hkm.

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Egy hete fáj a hasam alsó része mikor felállok v ha meg emelem a bal lábam néha akkor is mikor épp sétálok. A hátam is van amikor jobban fáj v mikor nem de ha fáj se álni se ülni se feküdni nem jó. És egy nap 2-3x be kemenyedik a hasam is.

Első babás vagyok így nem tudok mihez hasonlítani.


2015. aug. 26. 22:43
 1/4 anonim ***** válasza:
valószínűleg semmi szokatlan.mostmár egy közel kétkilós baba van benned ,természetes hogy fáj itt ott ,nyomhat idegszálat.a keményedés is természetes.pihenj sokat ,szedd a magnéziumot.ilyenkor màr én is sokat kínlódtam.nyugi
2015. aug. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ

Szedek magne b6 ot azt irta fel a doki miután kiírt veszejeztetett terhesnek de már az is 16 .héttől

2015. aug. 26. 23:03
 3/4 anonim ***** válasza:

2-3 keményedés ilyenkor egyáltalán nem sok. Egyre sűrűbb lehet.

Nekem is volt egy napig fájdalmam amikor a jobb lábam meg kellett emelni, már 24 hetesen. Mondjuk én megijedtem meg amúgy is paramami vagyok, ügyeletre mentem ahonnan alapos vizsgálat után úgy engedtek el, hogy valószínűleg a baba nyom valamit de ha nem múlik, akkor "érdemes más szakirányt keresni vele" mert a baba teljesen jól van. Volt UH, kézi vizsgálat és vizeletet is néztek, minden rendben volt. Biztos tényleg csak nyomott valamit, egyébként másnapra elmúlt.

Hátfájás meg hát a 31 hetes terhesség. Nekem ott is nyomott valami ideget a baba, körülbelül ennyi idős terhesen, hetekig csak ülve fájt a hátam borda alatt, ezután befordult a baba, azóta már nem érzem.

2015. aug. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jajj ezt a MagneB6-ot hagyjuk jó? Ugyanígy voltam,én a 16. héten kórházba kerültem görcsökkel. Hát megsúgom,hogy semmit nem használt az a magnézium...sajnos sok orvosnak van szerződése a gyártóval és minden eladás után jutalékot kap,így ezt szolgálja az érdeke...ezt egy másik,nagyon aranyos doki mondta. Nem tartalmaz annyi ténylegesen felszívódó magnéziumot amire szükséged van most. Nekem a magnézium-citricii-t mondta a doki,az a legolcsóbb. Recept nélkül 400,recepttel 200 ft-t. Nagyon és és nem 3x2-őt kell bevenni hanem 3x1-et. Persze extrém esetben,amikor indokolt,abból is 3x2-őt mond a doki,de nekem pl elég volt a napi 3 szem. Mellette szedtem a terhes vitamint,meg kalcium pezsgőtablettát és magnézium pezsgőtablettát. Reggel bevettem egy citricii-t,délelőtt ittam ittam a pezsgőtablettákat,délben citricii-délután a p.tabletták,majd este még egy citricii. Semmi bajom nem volt így a jóslókon kívül a 30. héttől.
2015. aug. 26. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!