Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első szülés mondhatni könnyű...

Első szülés mondhatni könnyű volt. A második is valószínűleg az lesz? Nektek hogy volt?

Figyelt kérdés

Tapasztalatokat szívesen elfogadok.


És a 2ik terhességnél előbb kezdett látszani a pocak? :)



2015. aug. 27. 18:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Általában könnyebb :) Nekem az első 19 óra, második 6 óra, harmadik 3 óra. Ha magára a szülésre, tehát a kitolásra vagy kíváncsi, akkor az első kb 15 perc, második 5 perc, harmadik 2 perc sem volt :)


Pocakméret: igen jóval előbb látszott a hasam :) Elsőnél 20 hét körül kezdett el gömbölyödni, második már 12 hetesen is látszott :)

2015. aug. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nekem az első 6-8 óra volt. Úgy h remélem most is könnyű szülésem lesz :)


Köszi h írtál

2015. aug. 27. 20:09
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Mindkét szülést indították nálam. Nagyon befolyásolja az, hogy mennyire voltál kitágulva. Az elsővel 13 órát feküdtem a szülőágyon mire kigondollták burolrepesztést csinálnak, onnan 1,5 óra és megvolt. A másodiknál már az előkészítésnél elvégezték, ugyanúgy másfél óra volt. Nekem az első terhességnél volt nagy a pocim, kb 20. hétnél látszott, hogy terhes vagyok, a másodiknálkb 26. héten. Mind két lányom 37. hétre született, toxémiás lettem. Mind ketten 3900 grammal és 49-50 cm-el.
2015. aug. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az elsővel 12 órát vajúdtam, a másodikkal 3-at. a szülés kb. ugyanúgy zajlott. mindkettővel burokrepesztés volt, aztán felgyorsultak az események. szerintem kb. hasonló lefutásra számíthatsz, sokkal rövidebb idő alatt.
2015. szept. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor én vagyok a kivétel. Nálam szinte percre pontosan 6 óra volt mindkettő. Az elsőt indították burokrepesztéssel,, a másodiknál elfolyt a vizem és kezdődtek a fájások.
2015. szept. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én még csak egyszer szültem, úgyhogy arról nem rendelkezem tapasztalattal, hogy milyen a második szülés.

17 hetes kismama vagyok a második babámmal, és akkora a pocakom, mint az elsővel a 22. héten. A 12. héten már látszott, míg az első terhességnél csak a 15. hét körül.

2015. okt. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!