Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3210 méhszáj, volt valaki igy...

3210 méhszáj, volt valaki igy a 26. héten?

Figyelt kérdés

Most voltam dokinál,ezt az értéket irta a kiskönyvembe.Pihennem kell,és magnéziumot kaptam h ne feszüljön jobban a méhem azt mondta.

Volt valaki igy ilyen korán?Meddig húzta?Pihenek amennyit tudok,mondta h mig jol esik sétálni lehet,nem kell szigoruan egész nap feküdni,csak megerőltető dolgot ne csináljak.


2015. aug. 28. 11:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen én voltam így, az utolsó napig kihúztam vele, napra pontosan született mert miután feküdtem, szedtem a magnéziumot, már nem nyíltam tovább. A védőnő tanácsolta, hogy az ágyunk lábunk felőli vége alá tegyünk 1-1 könyvet de erre már nem vetemedtünk :) VIszont az a végig fekvés a végén nekem már sok volt, mindenem fájt de megérte, kitartás nem lesz baj nyugi!!!Pihenj sokat.
2015. aug. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
dokim azt mondta kis séta mehet csak olyan dolgot ne csináljak amitől feszül a hasam,azt mondta ha nagy baj lenne haza se engedett volna hanem kórház.
2015. aug. 28. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!