Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen könnyűvázas babakocsit...

Milyen könnyűvázas babakocsit ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Olyan kocsit keresek, ami elég könnyű ahhoz, hogy a 3. emeltre felcipeljem (lift nincs). Sok kocsi 12-15 kg is megvan... Van-e olyan kocsi, amit jó szívvel ajánlanátok?! és az kb. hány kg.?
2010. márc. 11. 09:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Cam pulsar multifunkcios babakocsi. Minden van hozza, alu vaz miatt konnyu, egyszeru osszecsukni, konnyu tolni, szuper kerekei vannak
2010. márc. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is CAM van, nekem Apollo shopper. Nagyon, nagyon jó! Könnyű, könnyen összecsukható, újszülött kortól 2 éves korig lehet használni, állítható háttámlával. Nagyon jó tolni is, mert bolygósítható elég nagy kerekei vannak, de még nem ormótlan.
2010. márc. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nekem a 2ikra kell cipelnem majd:) mátr megtaláltuk és megvettük a kocsinkat, amit csak ajánlani tudok! itt a link ahol megnézheted! extra könnyű váz, mózessek csak 7-8kg! (az átlag amiket én néztem 15kg, ez a fele, nem mindegy...és nagyon szép és jó minőségű is:D)

[link]

2010. márc. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!Nekem ilyen van!És nagyon könnyű!!!


[link]


De ezt is nézegettük,csak ez drágább:(((!

[link]

2010. márc. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!